Specializējies zaudēto vaska investīciju lējumu un mehānisko detaļu ražošanā oglekļa tērauda un leģētā tērauda ražošanā. Mūsu uzņēmums ir plaša mēroga profesionālu investīciju liešanas liešana ar spēcīgām apstrādes iespējām Ķīnā. Tā sastāv no 2 galvenajām iekārtām - gan tērauda liešanas liešanas, gan CNC apstrādes rūpnīcas, kas ļauj mums piegādāt precīzijas liešanas detaļas ar gada jaudu vairāk nekā 20000 tonnu, un produkti galvenokārt tiek eksportēti uz Eiropu, Ameriku, Japānu un citiem galamērķiem visā pasaulē.

 

Mūsu kompānija tika dibināta 1993. gadā, tā platība ir aptuveni 40 000 kvadrātmetru, un tajā ir aptuveni 400 darbinieku. Galvenā mītne atrodas slavenajā rūpniecības pilsētā Yinzhou, Ningbo Ķīnā. Tas ir ļoti ērti sasniedzams ar izdevīgu ģeogrāfisko stāvokli; atrodas apmēram 40 kilometru attālumā no Bei-lun ostas, kas ir otrā lielākā osta Ķīnā, un aptuveni 25 kilometru attālumā no Lishe starptautiskās lidostas. Liešanas bāze atrodas Fenghua, Ningbo, 20 kilometru attālumā no galvenās mītnes, lietuve ir aprīkota ar vairāku veidu enerģijas taupīšanas un videi draudzīgām ražošanas līnijām, tostarp automātisko vai pusautomātisko galveno procesu ražošanas līnijām: vasku izgatavošana, čaumalu izgatavošana, liešana, termiskā apstrāde. Apstrādes rūpnīca atrodas galvenajā mītnē un ir pilnībā aprīkota ar pilnīgu un progresīvu CNC apstrādes iekārtu, tostarp 30 vertikāliem un horizontāliem apstrādes centriem, un vairāk nekā 30 CNC mašīnām un 50 citām apstrādes iekārtām., Apstrādes iekārta ir pilnīgi neatkarīga no liešanas liešanas un ir neatkarīga vadības komanda un piemērots biznesa modelis. Līdztekus liešanai, kalšanai un apstrādei ir arī iespēja ražot dažādus profilus. Mūsu kompānijai ir arī daudz modernu inspekcijas iekārtu, tostarp spektrometrs, metalogrāfiskais mikroskops, sprieguma testētājs, zemas temperatūras testeris, rentgena testētājs, MPT, UT , CMM, video mērīšanas mašīna un tā tālāk. Ar šīm modernajām iekārtām un instrumentiem, mēs varam piegādāt augstas kvalitātes lējumus mūsu klientiem un padarīt produktus par visaptverošām pārbaudes prasībām attiecībā uz ķīmisko sastāvu , mehāniskajām īpašībām, nesagraujošajām pārbaudēm un augstas precizitātes izmēriem.

 

Mūsu produkti aptver plašu nozaru klāstu, tostarp vilcienu un dzelzceļa, automobiļu un kravas automobiļu, celtniecības mašīnu, kalnrūpniecības iekārtu, autokrāvēju, lauksaimniecības tehnikas, kuģu būves , naftas mašīnu, celtniecības, vārstu un sūkņu, elektrisko mašīnu, aparatūru, elektroiekārtu un tā tālāk. Mēs esam spējīgi ražot produktus saskaņā ar klientu zīmējumiem vai paraugiem, mēs koncentrējamies uz oglekļa tērauda un sakausējuma steeņiem l. Līdz mūsdienām mums ir izstrādāti un ražoti vairāk nekā 100 izejmateriālu un 5000 dažādu produktu. Mēs esam iepazinušies ar daudzu valstu materiālajiem standartiem, piemēram, ķīniešu GB, amerikāņu ASTM, AISI, vācu DIN, Eiropas EN, japāņu JIS, British BS, Australian AS un Amerikas dzelzceļu asociāciju (AAR) un citiem rūpniecības standartiem.

 

Ņemot vērā to, ka tradicionālā ražošana ir tikai neapstrādāta, mūsu kompānija ir pabeigusi transformāciju un modernizējusi to par dziļi pārstrādātu ražotāju ar paplašinātām ražošanas iespējām. O ur pamatvērtības ir nodrošināt mūsu klientiem visaptverošus risinājumus, lieliskus gatavos produktus un lielisku klientu apkalpošanu, un cenšamies palielināt produktu pievienoto vērtību tās galvenajai konkurētspējai. Mēs koncentrējamies uz augstas kvalitātes produktu izstrādi augstākās klases tirgiem, mūsu produkti ir ne tikai vietējiem klientiem, bet tiek eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm, piemēram, ASV, Vāciju, Japānu, Spāniju, Itāliju, Lielbritāniju, Franciju, Holandu, Austrāliju un citiem. . Mūsu klienti ietver daudzus OEM klientus, kas specializējas dzelzceļa, automobiļu un celtniecības mašīnās, mums jau ir bijusi sadarbība ar dažiem pasaules labākajiem 500 uzņēmumiem kā viens no galvenajiem tērauda liešanas piegādātājiem Ķīnā.

 

Mūsu uzņēmums ir īstenojis uz informāciju balstītu pārvaldību, kuru vada ERP sistēma, un mēs cenšamies standartizēt mūsu vadības sistēmu. Mēs esam gan ISO9001, gan TS16949 sertificēti, un pašlaik mēs integrējam dažus citus uzlabotus pārvaldības režīmus arī mūsu sistēmā, piemēram, 5S, veiktspējas pārvaldība, liesās produkcijas ražošana utt. Turklāt mēs esam izveidojuši ISO14001 vides pārvaldības sistēmu, lai iegūtu abpusēji izdevīga situācija uzņēmuma darbības rezultātiem un sociālajiem ieguvumiem no ilgtermiņa perspektīvas.

 

Uzņēmums ir izvirzījis savu stratēģisko mērķi, kas ir “ vadošā attīstība šajā nozarē, cenšoties nodrošināt liešanas uzņēmumu ar galveno konkurētspēju un pamatvērtību ”, kas apstiprināts ar savu galveno konkurētspēju, ka „ vadošās idejas, uzlabotas iekārtas, izcilas kvalitātes pārbaudes un perfekti pakalpojumi ” . Tā atbilst kvalitātes vadības filozofijai, ka „sākot no klientu vajadzībām un beidzot ar to apmierinātību, koncentrējoties uz klientu prasībām un pārsniedzot viņu cerības”. Ar uzņēmuma garu „ Pārvietojoties ar laikiem , novatorisku un inovatīvu, harmonisku un abpusēji izdevīgu, cenšoties pēc izcilības” un balstoties uz darba stilu „Godīgums un praktiskums, neatlaidīgi nepārtraukti, komandas darbs, lielības sasniegšana”, mūsu uzņēmums vēlētos sirsnīgi aicināt globālos potenciālos pircējus apmeklēt vizīti un sadarboties labā nākotnē kopā.