Specializējas zaudējis vasks ieguldījumu lējumu un gatavās produkcijas ražotājs oglekļa tērauda un zemu leģēta tērauda, mūsu kompānija ir pasaules klases ražošanas un piegādātāja ieguldījumu lējumu ar ūdens glāzi procesu Ķīnā. Tas sastāv no 2 lielas iespējas, gan tērauda liešanas liešanas un CNC apstrādes rūpnīcā, kas ļauj mums piegādāt gan precizitātes lējumi un ar gada ražošanas jaudu vairāk nekā 20000 tonnu gatavās produkcijas un produktu galvenokārt tiek eksportētas uz Eiropu, Ameriku, Japānu un citiem galamērķiem visā pasaulē.


Mūsu kompānijas galvenā mītne atrodas slavenā rūpniecības pilsēta Yinzhou, Ningbo, Ķīnā. Tas ir ļoti ērti sasniedzams ar izdevīgu ģeogrāfisko stāvokli; tas atrodas apmēram 30 kilometrus no Bei-lun osta, kas ir otrā lielākā osta Ķīnā, un apmēram 15 kilometrus no Lishe starptautiskā lidosta. Cast tērauda liešanas galveno ražošanas bāze atrodas Qiucun pilsēta, Fenghua, Ningbo, attālums 15 kilometru attālumā no galvenā mītne. Mūsu kompānija tika dibināta 1992. gadā, tas aptver kopējā platība 40 000 kvadrātmetru, un tagad ir vairāk nekā 400 darbinieku, tai skaitā 10 inženieru un tehniķu 60. Kompānijai ir pavisam jauna metāllietuves, kas aizņem vairāk nekā 30 000 kvadrātmetru platību, un ir aprīkotas ar mūsdienīgu dažāda veida enerģijas taupīšanu; videi draudzīgu ražošanas līnijas, tostarp pilnībā automatizētu vasks un čaulas, padarot procesu plūsmas līniju, kā arī divi acu jostas krāsns termiskai apstrādei ražošanas līnijas. Apstrādes rūpnīcas atrodas Longxing štābs un pilnībā aprīkota ar pilnīgu un uzlabotas CNC apstrādes iekārtas, tajā skaitā 20 vertikālie un horizontālie apstrādes centri un vairāk nekā 30 NC mašīnas, apstrādes iekārta ir pilnībā neatkarīgs no lietuvju liešanas un ir neatkarīga vadības komanda un piemērotu uzņēmējdarbības modeli, lai atbilstu. Papildus liešanas, kalšanas un daudzfunkcionāli, tā arī ir iespēja dažādām mašīnas; profili. Mūsu uzņēmums ir arī progresīvas un pilnīgas pārbaudes iekārtas liešanas nozarē, ieskaitot spektrometrs, Metallographic mikroskops, spriedzes testeris, zemas temperatūras testeris, rentgena testeris, MPT, UT, CMM, Video mērīšanas iekārtas un tā tālāk. Ar šiem papildu iekārtas un instrumentus, mēs spējam sniegt visprecīzāko gatavo produkciju, kas mūsu klientiem un veidot produktus, kas atbilst viņu kopējo inspekcijas prasībām par ķīmisko sastāvu, mehāniskās īpašības, nesagraujošās testēšanas un augstu precīzu dimensiju pārbaudes.


Mūsu produkti aptver plašu nozaru, tostarp vilcienu; dzelzceļa, automobiļu; mašīnu, celtniecības mašīnu, kalnrūpniecības mašīnas, pacēlāju, lauksaimniecības mašīnu, būves, naftas iekārtas, būvniecība, vārstu un sūkņi, elektrisko mašīnu, aparatūras, barošanas iekārtas un tā tālāk. Mēs esam spējīgi ražot produktus saskaņā ar klientu rasējumiem vai paraugi, mēs koncentrējamies uz abām oglekļa tērauda un zemu leģētiem tēraudiem. Līdz šodien, vairāk nekā 100 izejvielas un 5000 veidu dažādus produktus izstrādāti un ražoti ar mums. Mēs esam iepazinušies ar dažādiem rūpniecības standartiem, piemēram, ķīniešu GB, amerikāņu ASTM, AISI, vācu DIN, franču NF, japāņu JIS, britu BS, Austrālijas AS un asociācijas par American Railroads (AAR) un citiem rūpniecības standartiem.


Ņemot vērā to, ka tradicionālās lietuvju sniedz tikai lējumi, mūsu kompānija ir pabeigt pārveides un uzlabota, lai dziļās pārstrādes ražotāja paplašināta ražošanas iespējas. Mūsu pamatvērtības ir nodrošināt mūsu klientiem perfektu risinājumu, liels galaproduktu un izcilu klientu apkalpošanu, un cenšas palielināt produktu pievienoto vērtību tās galvenajiem konkurētspēju. Mēs koncentrējamies uz attīstīt augstas kvalitātes produktus augšējā gala tirgos, mūsu produkti ir ne tikai vietējā tirgū, bet eksportē uz vairāk nekā 30 valstīm, piemēram, ASV, Vācija, Japāna, Spānija, Itālija, UK, Francija, Holland, Austrālijā, Kanādā un utt. Mūsu klientu vidū daudziem OEM klientiem, kas specializējas vilcienu, autobūves un celtniecības tehnikai, mums jau ir bijusi sadarbība ar vairāk nekā 10 pasaules Top 500 uzņēmumu kā vienu no galvenajiem liešana piegādātājiem Ķīnā.


Mūsu uzņēmums ir veicis informāciju balstītu pārvaldību, kas virza ERP sistēma un mēs cenšas standartizēt mūsu pārvaldes sistēma. Mēs gan ISO9001 un TS16949, sertificēts, un pašlaik integrēt dažas citas papildu vadības režīmi mūsu sistēmā, kā arī, piemēram, 6S, veiktspējas pārvaldība, liesās ražošana ražošana, seši sigma utt. Turklāt mēs esam nodibinājuši ISO 14001 vides pārvaldības sistēmas, lai gūtu win-win situācija attiecībā uz uzņēmuma darbību un sociālo pabalstu no ilgtermiņa viedokļa.


Sabiedrība ir noteikusi savu stratēģisko mērķi, kas ir "Vadošo attīstību šajā nozarē, cenšas nodrošināt liešanas uzņēmums ar galveno konkurētspējas un pamatvērtībām", apstiprina ar tās galveno konkurētspējas ka "vadošās idejas, papildu aprīkojums Lielisks QC, ideāls pakalpojumus." Tas paliek pie kvalitātes vadības filozofija, ka "sākot no klientu vajadzības un beidzot ar apmierinātību, koncentrējoties uz klientu pieprasījumiem un pārsniedz viņu cerības". Ar uzņēmuma garu "Kustēšanās līdzi laikam, novatoriski un mūsdienīgu, harmonija un win-win tiekties uz izcilību", un, pamatojoties uz darba stilam, "Godīgums un praktiskumu, neatlaidīgs Unremittingly, komandas gars, panākt diženumu", mūsu uzņēmums vēlētos sirsnīgi aicinām pasaules potenciālajiem pircējiem maksāt par vizīti un ir labas sadarbības lielisks nākotnē kopā.


Ja jūs meklējat liešana Ķīnas metāllietuves, liešanas rūpnīcas, liešanas uzņēmums, ieguldījumu liešana metāllietuves, zaudējis vasks liešanas metāllietuves, tērauda liešana lietuvēs precizitātes liešana lietuvēs, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar Qianhao metāla.