Ūdens stikla pazaudēta vaska liešana

Ūdens stikla pazaudēta vaska liešana
Produkta detaļas

Ūdens stikla pazaudēta vaska liešana

Produkta priekšrocības

Nozares vecākā inženiertehniskā komanda ar īpašām prasmēm un bagātu pieredzi produktu dizaina, liešanas, termiskās apstrādes un apstrādes jomās. Īpaši paņēmieni ļauj mums būt kompetentiem ar šīm grūtībām vaska iesmidzināšanas un apvalka veidošanas procedūrās, ražojot detaļas ar sarežģītu iekšējo struktūru.

Balstoties uz klientu vajadzībām, produkta attīstības sākumā mēs piedāvājam risinājumu - liešanas dizainu - ar konstrukcijas sastāvdaļu, kas paredzēta detaļu liešanai, optimizējot izstrādājuma dizainu, pēc tam samazinot izmaksas un radot lielāku vērtību klientiem. Izmantojiet liešanas simulācijas analīzes sistēmas programmatūru, izmēģiniet visu iespējamo, lai nodrošinātu vienreizējā izmēģinājuma parauga panākumus.

Mūsu testēšanas aprīkojums ir ne tikai progresīvs nozarē, un tam ir arī ļoti plašs klāsts, tie ir aparatūras garantija, kas nodrošina, ka mēs turpinām klientiem piedāvāt augstas kvalitātes produktus. Mums ir IQC, IPQC un FQC kvalitātes vadības komanda, kas kontrolē visu ražošanas procesu, efektīvi novērš nekvalificēta produkta rašanos. Mūsu liešana 'PPM S1000 Machining' PPM S600. ISO9001 un TS16949 kvalitātes vadības sistēmas ieviešana, 5S pilnīga ieviešana un Kanban vietnes pārvaldība, kas ir programmatūras kvalitātes garantija.


Produkta specifikācija


Materiāls

Oglekļa tērauds, leģētais tērauds, nerūsējošais tērauds

Process

Zaudēta vaska liešana + cnc apstrāde

Liešanas izmēru pielaide

CT7-CT8

Liešanas virsmas raupjums

Ra 12,5um

Liešanas svara diapazons

0,1–90 kg

Lējumu lielums

Maksimālais lineārais izmērs: 1200mm, Max diametrs: 600mm

Mehāniskā precizitāte

Pozicionēšanas precizitāte 0,008 mm, pozīcija rep. precizitāte 0,006mm

Apstrādes virsmas raupjums

Ra0.8 ~ 6.3um

Vārpstas maksimālais ceļojums

1800mmx850mmx700mm

Maksimālais pagrieziena diametrs

1000mm

Materiāla standarts

GB, ASTM, AISI, DIN, BS, JIS, NF, AS, AAR .......

Virsmas apstrāde

KTL (E-pārklājums), cinka pārklājums, spoguļu pulēšana, smilšu strūklu veidošana, skābes kodināšana, melnais oksīds, krāsošana, karstā cinkošana, pulvera pārklājums, niķeļa pārklājums.

Pakalpojums pieejams

OEM un ODM

Kvalitātes kontrole

0 defektu, 100% pārbaude pirms iesaiņošanas

Pieteikums

Vilcieni un dzelzceļš, automobiļi un kravas automašīnas, celtniecības tehnika, autoiekrāvēji, lauksaimniecības tehnika, kuģu būve, naftas iekārtas, celtniecība, vārsti un sūkņi, elektriskā mašīna, datortehnika, enerģijas aprīkojums un tā tālāk.

Atslēgas vārdi

Investīciju liešana, precīzijas liešana, tērauda liešana, zaudēta vaska liešana


Produktu attēli

Hand 车 hand rokas palešu ratiņu hidrauliskā spiediena sūknis.png

搬运 车 液压泵 3 hidrauliskā spiediena sūknis ar rokas palešu ratiņiem.png

搬运 车 hand rokas palešu ratiņu hidrauliskā spiediena sūknis 副本 .png

hidrauliskā spiediena sūknis

rokas palešu ratiņu

hidrauliskā spiediena sūknis

rokas palešu ratiņu

hidrauliskais spiediens

rokas palešu ratiņu sūknis


搬运 车 液压泵 2 hidrauliskā spiediena sūknis ar rokas palešu ratiņiem (001) .png

搬运 车 止 推 板 2 rokas palešu ratiņu atbalsta sēdeklis.png

Pal 车 止 推 hand Palešu ratiņu atbalsta sēdeklis.png

hidrauliskā spiediena sūknis

rokas palešu ratiņu

atbalsta sēdeklis

rokas palešu ratiņu

atbalsta sēdeklis

rokas palešu ratiņu

Uzņēmuma profils


Mēs pieturējamies pie kvalitātes vadības filozofijas, ka, sākot ar klientu vajadzībām un beidzot ar viņu apmierinātību, koncentrējoties uz klientu prasībām un pārsniedzot viņu cerības ".

Ņemot vērā to, ka tradicionālās lietuves nodrošina tikai lējumus, mūsu uzņēmums ir pabeidzis pārveidi un modernizēts līdz dziļas apstrādes ražotājam ar paplašinātām ražošanas iespējām. Mūsu pamatvērtības ir nodrošināt klientus ar perfektiem risinājumiem, lieliskiem gataviem izstrādājumiem un lielisku klientu apkalpošanu, un cenšamies palielināt produktu pievienoto vērtību tā konkurētspējai. Mēs koncentrējamies uz augstas kvalitātes produktu izstrādi augstākās klases tirgiem, mūsu produkti ir paredzēti ne tikai vietējiem klientiem, bet tiek eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm, piemēram, ASV, Vāciju, Japānu, Spāniju, Itāliju, Lielbritāniju, Franciju, Holandi, Austrāliju, Kanādu utt. Mūsu klientu skaitā ir daudzi OEM klienti, kas specializējas vilcienu, automašīnu un celtniecības tehnikas ražošanā, mums jau ir bijusi sadarbība ar vairāk nekā 10 no pasaules 500 labākajiem uzņēmumiem kā vienu no galvenajiem liešanas piegādātājiem Ķīnā.

Izmeklēšana