Lost vasks Investment Casting + CNC Machining-pasaules klases ražotājs (24 gadu pieredze, 20, 000 tonnas jauda, TS16949)

Pamatinformācija
 • Process: Lost vasks Investment Casting + CNC mehāniski apstrādāti

 • Pielietojums: auto daļas

 • Virsmas sagatavošana: shot Blast + tīrīt ar ultraskaņas tīrīšanas mašīnu

 • Apstrādes pielaide: +/-0.01mm

 • Sertifikācija: SGS, ISO 9001:2008, Ts16949/ISO14001/TUV

 • Apstrādes iekārta: 20 Mašīnapstrādes centri + 50 NC mašīnas

 • Izmēri: OEM pielāgoti/Customl ′ s zīmējums

 • Iepakojums: saplākšņa korpuss vai dzelzs palešu iepakošana

 • Izcelsme: Ningbo, Zhejiang, China

 • Casting metode: Lost vasks Investment Casting

 • Molding Technics: Gravity liešana

 • Materiāls: Leģētais tērauds

 • Virsmas raupjums: ra 6.3-12,5

 • Standarts: ASTM. Aisi. Din. Bs. Jis. Nf. Kā. Aar

 • Termiskā apstrāde: apspiest un temperaments ar 2, kas acu jostas krāsnīm

 • Pārbaude: MT/UT/RT/100% Visual + 100% Gage/CMM

 • Preču zīme: LX

 • Specifikācija: hidraulikas cilindra galva pašpievadu

Produkta apraksts


Specializējas ražošanā zaudēto vaska ieguldījumu lējumi un gatavo produkciju oglekļa tērauda un leģētā tērauda, mūsu kompānija ir pasaules klases ražotājs un piegādātājs ieguldījumu lējumi Ķīnā. Tā sastāv no 2 galvenajām iekārtām, gan tērauda liešanas metāllietuves un CNC apstrādes rūpnīcu, kas ļauj mums piegādāt gan precizitātes lējumus un gatavo produkciju ar gada ražošanas jaudu virs 20 000 tonnām, un produkti tiek galvenokārt eksportēti uz Eiropu, Ameriku, Japānu un citiem galamērķiem visā pasaulē.
 
Mūsu kompānijas mītne atrodas slavenā industriālā pilsēta Yinzhou, Ningbo Ķīnā. Ir ļoti ērti sasniegt ar izdevīgu ģeogrāfisko atrašanās vietu; tā atrodas apmēram 30 kilometru attālumā no bei-Lun ostas, kas ir otrā lielākā osta Ķīnā, un aptuveni 15 kilometru attālumā no Lishe starptautiskās lidostas. Čuguna lietuves galvenā ražošanas bāze atrodas Qiucun Town, Fenghua, Ningbo, 15 kilometru attālumā no štāba. Mūsu kompānija tika izveidota 1992, tā aptver kopējo platību 40 500 kvadrātmetri, un tagad ir vairāk nekā 500 darbiniekiem, tostarp 10 inženieriem un 60 tehniķiem. Uzņēmumam pieder pavisam jaunu liešanas, kas aptver platību vairāk nekā 30 000 kvadrātmetru, un ir aprīkots ar vairākiem mūsdienu veidiem, enerģijas taupīšanas un videi draudzīgas ražošanas līnijas, tostarp pilnībā automatizēta vasks un čaulas pieņemšanas procesa plūsmas līniju, kā arī divas acu jostas krāsns termiskās apstrādes ražošanas līnijas. Apstrādes rūpnīca atrodas longxing štābā un ir pilnībā aprīkots ar pilnīgu un modernu CNC apstrādes iekārtas, tostarp 20 vertikālās un horizontālās mehāniskās apstrādes centriem un vairāk nekā 30 NC mašīnas, apstrādes iekārta ir pilnīgi neatkarīga no liešanas metāllietuves un ir neatkarīga vadības komanda un pielāgotas uzņēmējdarbības modeli, lai atbilstu. Papildus liešanas, kalšanas un apstrādes, tas arī ir iespēja mašīna dažādus profilus. Mūsu kompānija ir arī vismodernākā un pilnīga inspekcijas iekārtas liešanas nozarē, ieskaitot spektrometru, Metallographic mikroskopu, spriegojuma testeris, zemas temperatūras testeris, X-Ray tester, MPT, UT, CMM, video mērīšanas mašīna un tā tālāk. Izmantojot šīs uzlabotās iespējas un instrumentus, mēs spējam piegādāt mūsu klientiem visprecīzākās gatavās preces un izgatavot produktus, kas atbilst to vispārējām pārbaudes prasībām attiecībā uz ķīmisko sastāvu, mehāniskajām īpašībām, nesagraujošo testēšanu un augstas precīzās dimensiju pārbaudes.
 
Mūsu produkti aptver plašu nozaru klāstu, tostarp dzelzceļa un dzelzceļa, automobiļu un kravas automašīnu, celtniecības tehniku, kalnrūpniecības tehniku, autoiekrāvēju, lauksaimniecības tehniku, kuģu būvi, naftas mašīnas, konstrukciju, vārstu un sūkņus, elektrisko mašīnu, aparatūru, elektroiekārtu utt. Mēs spējam ražot produktus saskaņā ar klientu rasējumiem vai paraugiem, mēs koncentrējamies uz oglekļa tērauda un leģēta tērauda. Līdz šodienai, vairāk nekā 100 izejvielu un 5 000 veidu dažādu produktu ir izstrādājusi un ražo mums. Mēs esam iepazinušies ar dažādiem rūpniecības standartiem, piemēram, ķīniešu GB, American ASTM, AISI, vācu DIN, franču NF, Japanese JIS, British BS, Austrālijas AS un asociācija American railroads (AAR) un citiem rūpniecības standartiem.
 
Ņemot vērā, ka tradicionālās lietuves nodrošina tikai lējumus, mūsu kompānija ir pabeigusi pārveidi un modernizēta līdz dziļās apstrādes ražotājam ar izvērstajām ražošanas spējām. Mūsu pamatvērtības nodrošina mūsu klientiem lieliskus risinājumus, lieliskus produktus un izcilu klientu apkalpošanu, un cenšas palielināt produktu pievienoto vērtību tās konkurētspējai. Mēs koncentrējamies uz augstas kvalitātes produktu izstrādi augstākās klases tirgiem, mūsu produkti ir ne tikai vietējiem klientiem, bet eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm, piemēram, ASV, Vācijā, Japānā, Spānijā, Itālijā, LIELBRITĀNIJĀ, Francijā, Holandē, Austrālijā, Kanādā un utt. Mūsu klienti ir daudz OEM klientiem, kas specializējas dzelzceļa, automobiļu un celtniecības tehnika, mums jau ir bijusi sadarbība ar vairāk nekā 10 no pasaules top 500 uzņēmumiem, kā viens no galvenajiem liešanas piegādātājiem Ķīnā.
 
Mūsu kompānija ir veikusi informācijas balstītu pārvaldību, kas virza ERP sistēmu, un mēs cenšoties standartizēt mūsu vadības sistēmu. Mums ir gan ISO9001 un TS16949 sertificēts, un pašlaik integrējot dažas citas uzlabotas vadības veidiem mūsu sistēmā, kā arī, piemēram, 6S, darbības vadība, Lean Manufacturing ražošana, Six Sigma uc Turklāt mēs esam ievieuši ISO14001 vides vadības sistēmu, lai iegūtu abpusēji izdevīga uzņēmuma sniegumu un sociālos ieguvumus no ilgtermiņa perspektīvas.
 
Uzņēmums ir noteikt savu stratēģisko mērķi, kas ir "vadošā attīstība šajā nozarē, cenšoties nodrošināt izšķirošā uzņēmums ar galveno konkurētspēju un pamatvērtību", apstiprināja ar savu galveno konkurētspēju, ka "vadošā idejas, uzlabotas iekārtas, lielisks QC, un perfekts pakalpojumi". Tā pielīp kvalitātes vadības filozofija, ka "sākot no klientu vajadzībām un beidzot ar savu gandarījumu, koncentrējoties uz klientu prasībām un pārsniedz viņu cerības". Ar uzņēmuma garu "pārvietojas ar laiku, celmlauža un inovatīvu, harmoniju un win-win, tiecoties pēc izcilības", un, pamatojoties uz darba stilu "godīgumu un praktiskumu, neatlaidība unremittingly, komandas gars, sasniedzot diženumu", mūsu kompānija vēlētos patiesi uzaicināt pasaules potenciālajiem pircējiem samaksāt apmeklējumu un ir laba sadarbība lielisks nākotnē kopā.Mūsu galvenais konkurss

Kāpēc izvēlēties mūs? Tā kā šādas galvenās sacensības atšķiras no mūsu konkurentiem:

Dibināta 1992 kā pasaulē pazīstamas investīcijas liešanas ražotājs ar TS16949 sertificēts, uzņēmums pieder 500 darbiniekiem un aptver platību 40 500 kvadrātmetru. Tā sastāv no liešanas un apstrādes rūpnīcas ar gada produkciju 20 000 tonnas.

Uzņēmums ir aprīkots ar vairāku veidu ražošanas līnijām, ieskaitot pilnībā automatizētu vaska un čaulas izgatavošanas procesa plūsmas līniju, kā arī divas acu jostas krāsns termiskās apstrādes ražošanas līnijas. Apstrādes rūpnīca ir pilnībā aprīkota ar pilnām CNC apstrādes iekārtām, tostarp 2 0 vertikāliem un horizontāliem mehāniskās apstrādes centriem un vairāk nekā 3 0 NC mašīnām, apstrādes iekārta ir pilnīgi neatkarīga no liešanas un tai ir neatkarīga vadības komanda un pielāgota uzņēmējdarbības modelis.

Ņemot vērā, ka tradicionālās lietuves nodrošina tikai lējumus, mūsu kompānija ir pabeigusi pārveidi un modernizēta līdz dziļās apstrādes ražotājam ar izvērstajām ražošanas spējām. Mēs koncentrējamies uz kvalitatīvu produktu izstrādi augstākās klases tirgiem. Mūsu klienti ir daudz OEM klientiem, kas specializējas dzelzceļa, automobiļu un celtniecības tehnika, mums jau ir bijusi sadarbība ar vairāk nekā 10 no pasaules top 5 0 0 uzņēmumiem, kā viens no galvenajiem liešanas piegādātājiem Ķīnā.


Sazinies ar mums:
Mūsu oficiālā angļu mājas lapa: www.casting-steel.com (vairāk informācijas)
Tālr.: + 86-574-88065888
Cotact: Roger Jiang
Mēs novērtējam jūs nosūtot savu RFQ uz šādu e-pasta adresi, jūs iegūsiet mūsu ātrāku atbildi.