Automašīna, kas liešanas procesā zināšanu un tās liešanas tehnoloģiju attīstības tendences

Liešana ir viena no vecākajām metāla formēšana metodes. Aptuveni 15 % ~ 20 %, automobiļu detaļu ir lējumi, veikuši dažādas liešanas metodes. Šie lējumi ir galvenokārt galvenajām sastāvdaļām otrās barošanas sistēmu un svarīgu strukturālo komponentu.

Pašreiz Eiropā un Amerikas Savienotajās valstīs automobiļu rūpniecībā izstrādātas valstīs auto liešana papildu ražošanas tehnoloģiju, produktu kvalitātes, ražošanas efektivitāte, vides piesārņojumu. Liešana izejvielas un palīgmateriāli materiāli ir noformēts sērijas un standartizāciju, viss ražošanas process ir bijis sasniegts mehanizācija, automatizācijas un izlūkošanas. Šajās valstīs parasti izmantot digitālās tehnoloģijas, lai uzlabotu liešanas procesā dizains, liešana lūžņi likmi par aptuveni 2 % līdz 5 %, un ir izveidojusi starptautisku pakalpojumu sistēmu un tīklu tehnisko atbalstu. Savukārt Ķīnas automobiļu lējumi, kaut arī lielāks produkcijas izlaidi, ir galvenokārt melnā lējumi ar pievienoto vērtību un zemu tehnisko saturu un salīdzinoši vienkārša struktūra, kas ir tālu no ārvalstīm. Šajā dokumentā galvenokārt no automobiļu energotaupības un vides aizsardzības aspektu attīstības vajadzībām, apspriež liešanas mašīnas un automobiļu tehnoloģiju attīstību.

Ar pieaugošo pieprasījumu pēc automobiļu enerģijas taupīšanu un vides aizsardzību, kā arī samazināt ražošanas izmaksas, liešanas un veido priekšrocību esošo liešana, sākotnējā štancēšanu, metināšanas, kaļot un liešanai vairākas daļas, izmantojot racionālas konstrukcijas un struktūras optimizācijas integrētu daļu liešanai štancēšanas, var efektīvi samazināt daļas svara un samazināt nevajadzīgu apstrādes tehnoloģija, lai sasniegtu viegls un augstas veiktspējas detaļas.

Saskaņā ar pieņēmumu nodrošināt transportlīdzekļa izturības un drošības darbību, ierobežot transportlīdzekļa svars var samazināt, cik vien iespējams samazināt svaru transportlīdzeklim, lai uzlabotu transportlīdzekļa dinamisko veiktspēju, samazinātu degvielas patēriņu un izplūdes gāzu piesārņojuma samazināšanai. Automašīnas ierobežotu svara samazināšanas, katru 100 kilogramiem 100km degvielas patēriņš var būt samazinātas 0.3 ~ 0,6 L, ja transportlīdzekļa svars, kas samazina 10 % degvielas ekonomiju var palielināt 6 % līdz 8 %. Nepieciešama vides aizsardzību un enerģijas taupību, vieglo automašīnu kļuvusi automobiļu pasaules attīstības tendences. Vieglo automobiļu lējumi ir arī kļuvusi par vienu no automobiļu lējumi svarīgs attīstības virzieni.

Tā sauktā automašīnu liešana precizitātes liešana veido galvenokārt attiecas uz zaudēto putas un investīciju liešanas tehnoloģiju. Ar automobiļu liešana formēšanas tehnoloģiju attīstību, liešanas precizitāti, kas veido atsaucas uz liešanas metodi veido veidu. Lējumi, ko šāda veida veidošanā var izmantot tieši, bez griešanas vai griešanai. Pieaugošo prasībām par precizitāti lējumu, liešana precizitātes formēšanas tehnoloģija ir strauji attīstījusi pēdējos gados un virkni jaunu liešanas metodes, piemēram, precīza smilšu liešanas, veido zaudējis putas liešana, kontrolē spiediena liešanas un spiediena liešanas ir parādījušies. Cosworth liešanas metodi izstrādājusi Apvienotā Karaliste ar zircon smiltis smilšu pamata kombināciju un elektromagnētiskā sūkņa vadības liešanas metodes izmantošana ir veiksmīgi izmantojis masu produkciju alumīnija sakausējuma cilindrs, ir bijuši daudzi tehnoloģiju variantus, piemēram izmantojot zema spiediena liešanas vietā elektromagnētisko sūkni liešanas procesā. Šāda veida liešanas metodi var ražot 3,5 alumīnija sakausējuma cilindrs sieniņu biezums ~ 4.0 mm, raksturo precīzs smilšu liešanas procesā.

Lai apmierinātu arvien stingrākas vides aizsardzības likumus un noteikumus, auto virzās viegls virzienā. Par katru transportlīdzekļa svara samazināšanas 10 % samazinājumu, degvielas patēriņu var samazināt par 5.5 %, degvielas ekonomiju var palielināt par 3 % ~ 5 % un emisiju var samazināt par aptuveni 10 %. Alumīnija un magnija un citas krāsaino sakausējumu lējumi piemērošanu lieliem un sarežģītiem integrēto struktūru lējumu un precizitātes liešanas tehnoloģiju veido plašu piemērošanu attīstība ir galvenais veids, kā sasniegt viegls autobūves lējumus. Tādēļ ir vajadzīga, ka pētniecībai, tehnoloģiju attīstībai un ražošanas automobiļu lējumu būtu realizēta caur plaši izmantot digitālo tehnoloģiju plašu piemērojot augstas veiktspējas liešana materiāli un automatizācijas aprīkojums un, lai apmierinātu mūsdienu automobiļu rūpniecības vajadzībām.