Automašīna, kas liešanas procesā zināšanu un tehnoloģiju attīstības tendences

Apmēram 15 % līdz 20 % no auto detaļām ir lējumi, ko ražo dažādas liešanas metodes. Šie lējumi ir galvenokārt galvenajām sastāvdaļām otrās barošanas sistēmu un svarīgu strukturālo komponentu. Šobrīd Eiropa un Amerikas Savienotās valstis automobiļu rūpniecībā attīstītajās valstīs, liešanas automobiļu ražošanas tehnoloģija ir pavirzījusies uz priekšu, produkta kvalitāte ir laba, augstu ražošanas efektivitāte, vides piesārņojums. Liešana izejvielas un palīgmateriāli materiāli ir noformēts sērijas un standartizāciju, viss ražošanas process ir bijis sasniegts mehanizācija, automatizācijas un izlūkošanas. Šajās valstīs parasti izmantot digitālās tehnoloģijas, lai uzlabotu līmeni liešanas procesā dizains, lejot lūžņi likmi par aptuveni 2 % līdz 5 %, un ir izveidojusi starptautisku pakalpojumu sistēmu un tīklu tehnoloģiju atbalstu. Savukārt, kaut arī Ķīnas automobiļu lējumi lielāks produkcijas izlaides, bet lielākā daļa no tām ir zemu pievienoto vērtību un zemu tehnisko saturu, struktūra ir samērā vienkāršs melna lējumi un plaisa starp ārvalstu līmeņa. Šajā rakstā ir aplūkots galvenokārt automobiļu liešanas un automobiļu tehnoloģiju izstrādes pieprasījums automobiļu energotaupības un vides aizsardzības attīstības virzienu.

1. automobiļu lējumi attīstības virzienu

1.1 integrētas projektēšanas automobiļu lējumu

Ar automobiļu enerģijas taupīšanu un samazināt izmaksas, kas rodas ražošanas prasībām turpināt palielināt, pilnībā izmantot priekšrocības, liešana, sākotnējā štancēšanu, metināšana, kaļot un liešanas veido vairākas daļas, izmantojot saprātīgu noformējumu un struktūras optimizāciju, panākt integrētu daļu liešanai štancēšanas, var efektīvi samazina daļas svara un nevajadzīgas apstrādes procesu, svara daļu un augstas veiktspējas sasniegšanai.

Automobīļu liešana integrācijas attīstības tendence ir acīmredzamāka krāsaino sakausējumu lējumi attīstībā. Lai pilnībā izmantotu liešanas process, lai sasniegtu produkcijas lējumu sarežģītas strukturālās iezīmes, ir integrēta dizaina durvju paneļi, sēdekļa skelets, paneļa skelets, priekšējā rāmja un integrēt ugunsmūri dizains augstspiediena lējumi lielums ir ievērojami lielāks nekā pašreizējās ražošanas liešanas, vajadzība pēc 4 000 ~ 5 000 t vai pat lielākas tonnāžas liešanā mašīnu ražošanai.

1.2. svara automobiļu lējumi

Lai nodrošinātu izturību un drošību auto zem automašīnas, kas cik vien iespējams samazināt kvalitāti, sagatavošanu, lai sasniegtu vieglās un pieņēmumu tādējādi uzlabojot automobiļa jaudu samazināt degvielas patēriņu un izplūdes piesārņojuma samazināšanai. Kvalitāti, transportlīdzeklis tiek samazināts par 100 kg un degvielas patēriņš uz 100 km, tad tos var samazināt, lai 0.6 0.3 L. Ja transportlīdzekļa svars ir samazināti par 10 %, degvielas efektivitāti var palielināt par 6 % līdz 8 %. Ar vajadzībām, vides aizsardzību un enerģijas taupību, automašīnas svars ir kļuvusi par pasaules automobiļu attīstības tendenci, svaru automobiļu lējumi ir kļuvusi par vienu no automobiļu lējumi attīstības svarīgs virziens.

2. automobiļu liešanas tehnoloģiju attīstības virzienu

Ražošanas tehnoloģijas plāns - sienu sarežģītu struktūru lējumi

Attīstībai automobiļu rūpniecībā un pieprasījums pēc enerģijas taupīšanas un emisiju samazināšanu, automobiļu daļas svars kļūst arvien vairāk un vairāk viegls. Caur plānsienu konstrukciju, tas ir nozīmīgs attīstības virziens motora bloka. Galvenā Casting co., Ltd., galvenā Volkswagen ražošanas čuguna cilindru, piemēram, agrīnā ražošanas 06A balona sienas biezums 4.5mm ± 1,5 mm, EA111 balona sienas biezums 4 mm ± 1 mm, pašreizējā masu produkciju EA888Evo2 balona sienas biezums 3.5 mm ± 0.8 mm, nākamās paaudzes EA888Gen.3 cilindru produktu struktūrā ir sarežģītāka, sienas biezums ir tikai 3mm ± 0,5 mm, ir visplānākais pelēkā čuguna cilindru. Masveida ražošanā, pastāv dažas problēmas, piemēram, sadalīti kodols, drift kodols un sienas biezums svārstās. Tomēr pēc core smilts un smilts, kvalitātes kontroles, bet nevar apmierināt EA888Gen.3 cilindru ražošanas prasības, ir jāizmanto kā bariņš kodols, kas liešanas procesā.

2.2. alumīnija un magnija sakausējuma liela mēroga strukturālās daļas ražošanas tehnoloģija

Ar pieaugošo pieprasījumu pēc enerģijas taupīšanu, vides aizsardzību un izmaksu samazināšanu, alumīnija magnija sakausējuma liela mēroga strukturālo liešana ir kļuvusi par svarīgu attīstības tendences un tās izgatavošanas tehnoloģija ir kļuvusi par pašreizējo karstvietai, attīstību. Šobrīd galvenā ražošanas tehnoloģiju alumīnija magnija sakausējuma liela mēroga strukturālās daļas ir augstspiediena liešanu, liešanas presēšana un zema spiediena liešanas. Augstspiediena liešanas ražošanas efektivitāti, kā produkta kvalitāte ir kļuvusi par galveno ražošanas procesu, tās ražošanas tehnoloģiju attīstību, kas vērsta uz augstspiediena liešanas process ir viegli cirtot, viegli liešana uz veidlapa poras, ne termisko apstrādi var problēmas.

2.3 liešana Precision lejot tehnoloģija

Parasti tiek saukta par precīzu liešana automobiļu liešanā galvenokārt attiecas uz likvidēšanu, no pelējuma un investīciju liešanas tehnoloģiju. Ar automobiļu liešana formēšanas tehnoloģiju attīstību, liešanas precizitātes formēšana ir sava veida liešanas metodi veido. Šāda veida metodi veido ražo lējumi var izmantot tieši, bez griešanas vai griešanai. Ar uzlabotu liešana izmēru precizitāti, veido tehnoloģijas liešanas precizitāte ir ļoti strauji attīstījusies, pēdējos gados un ir izstrādātas virkne jaunu liešanas metodes, piemēram, precizitāti smilšu liešanas, zaudēja putas liešana, kontrolē spiediena liešanas un spiediena liešanas. Cosworth liešanas metodi izstrādāja Lielbritānijas kombinējot cirkonija smilšu kodols un kontrolē elektromagnētisko sūkni. Tā ir veiksmīgi izmantoti masu ražošanai un alumīnija sakausējuma baloniem un ir parādījies daudz procesu variantu, piemēram, zema spiediena liešanas vietā elektromagnētiskā sūkņa liešanas un citiem procesiem. Izmantot šāda veida liešanas metodi var ražot 3,5 sieniņu biezums ~ 4.0 mm alumīnija sakausējuma cilindrs, ir pašreizējā precizitātes smilšu liešanas process vārdā.

Augstspiediena liešanas procesā, izstrādāta pamatojoties uz vakuuma liešanas, trešējo liešanā, daļēji cieta metāla reoloģiskā vai thixotropic liešanā procesā paredzēti, lai novērstu liešanas defekti, iekšējo kvalitātes uzlabošanai un paplašināt darbības jomu, mirst liešana pieteikumus. Ekstrūzijas liešanas procesā kausējumu aizpildās cietinātie zem spiediena un ir priekšrocības, gluda, bez metāla šļakatām, mazāk zaudējumu šķidro metālu oksidēšanās, enerģijas taupīšanas, drošu ekspluatāciju un liešanas caurums defekti. Augstas veiktspējas alumīnija sakausējumu liešana, izstrādāšana un piemērošana plašam lietojumu klāstam.

Automobiļu ražošanas nepārtraukta izaugsme prasa liešanas produkcijas ar augstu kvalitāti, lielisku sniegumu, netālu no neto forma, vairāku sugu, zemu degvielas patēriņu, zemu izmaksu virzienā. Kā transportlīdzekļa apmēram 15 % līdz 20 % daļām ir lējumus. Tas prasa liešanas nozare turpina izmantot dažādas jaunas tehnoloģijas, jauni materiāli, lai uzlabotu vispārējo līmeni liešana. Liešana precizitātes liešanas tehnoloģiju varētu izpildīt iepriekš minētās prasības automobiļu lējumu un tās pielietojumi aptvers arī dažādas liešanas procesus automobiļu lējumi.

Lai apmierinātu arvien prasīgākā apkārtējās vides aizsardzības noteikumiem, automašīnas ir virzība uz vieglo svaru. Pazeminātu transportlīdzekļa svars 10 %, degvielas patēriņu var samazināt par 5.5 %, degvielas ekonomiju var tikt palielināts par 3 % līdz 5 %, vienlaikus samazinot emisijas par aptuveni 10 %. Piemērošanu alumīnija un magnija un citas krāsaino sakausējumu lējumi, lielu integrētu lējumi sarežģīto struktūru un plašu piemērošanu precision Casting Cilnis tehnoloģiju attīstība ir sasniegt galvenais veids, kā samazināt svaru autobūves lējumus. Un tāpēc prasa plaši izmanto digitālās tehnoloģijas, pamatojoties uz augstas veiktspējas liešana materiālus, automatizācijas iekārtu, piemēram, dažāda veida līdzekļiem panākt attīstību un ražošanu, lai apmierinātu mūsdienu automobiļu lējumu automobiļu rūpniecībā.