Ķīnas Celtniecības mašīnu lējumi no maziem līdz lieliem

Ķīnas celtniecības mašīnas lējumi no maziem līdz lieliem, strauji attīstās, tagad ir kļuvuši par pilnu produktu klāstu, novatoriskas spējas nepārtraukti uzlabot tirgus pieprasījumu ir ļoti spēcīga saullēkta nozare. Īpaši pēdējos gados celtniecības mašīnu lējumi, lai vēl vairāk paātrinātu attīstības gaitu, lai veicinātu celtniecības iekārtu lējumu ražotājus, ne tikai palielina ražošanu, bet arī produktu tehnoloģiju saturs pieaug. Tomēr Ķīnas Celtniecības mašīnu lējumi nav optimistiski par problēmu: mazais uzņēmumu skaits, rūpnieciskā koncentrācija ir maza, produkta struktūra ir neracionāla, vāja neatkarīga inovācija, iekārtas un tehnoloģija atpaliek, augsts ieguldījums, augsts patēriņš, augsts piesārņojums, zema efektivitāte , Zema efektivitāte Rūpniecības bāzes izcelšanas veids joprojām ir trausls. Paātrināt Ķīnas inženiertehnisko iekārtu liešanas produktu uzlabošanu, tehnoloģiskās inovācijas spējas, ražošanas nozares stiprināšanu, kā arī ražošanas, mācīšanās un pētniecības kopīgas pētniecības un attīstības attīstību, ir kļuvusi par galveno prioritāti.

Turpmāk minētie ir tādi paši kā "

Rūpniecības analītiķi atzīmēja: Ķīnas celtniecības iekārtu noliktavām reģionālās īpatnības vairāk atšķirtspēju, ir izveidojusi "Jandzi upes deltā" reģionu, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong un citām vietām liešanas nozares klasteru. Šo teritoriju aglomerācija palīdzēs radīt lielākas sadarbības iespējas, tādējādi nodrošinot apmācību, finansēšanu, attīstību, mārketingu, eksportu un citus mijiedarbības aspektus, kā arī veicināt būvniecības iekārtu liešanas nozari.

Turpmāk minētie ir tādi paši kā "

Pēdējos gados cementa lējumu ražošanas straujā attīstība, galvenokārt pakārtotās ražošanas nozarē, lai veicinātu rūpniecību, inženiertehnisko iekārtu liešanas rūpniecību, ir saistīta arī ar celtniecības mašīnu lējumu straujo attīstību, lai celtniecības mašīnu lējumus radītu attīstības iespējas. 2013. gadā Ķīnas Celtniecības tehnikas lējumu tirgus apjoms sasniedza 1490000000000 juaņa, kas ir par 24,1% vairāk.

Turpmāk minētie ir tādi paši kā "

2010 Celtniecības tehnika Lējumu ieņēmumi sasniegs 400 miljardus, pieaugums par vairāk nekā 25% 2015.gadā sasniegs vairāk nekā 870 miljardus, vidējais pieaugums ir vairāk nekā 17%, tirgus perspektīvas ir ļoti optimistiskas attiecībā uz IKP pieauguma tempu, nākamais Piecu gadu laikā nozare ieviesīs reālu pīķa attīstību. Saskaņā ar "2014.-2018. Gada Ķīnas celtniecības mašīnu liešanas tirgus izpētes ziņojumu" dati liecina, ka Ķīnas celtniecības tehnikas liešanas nozare tuvāko gadu laikā joprojām saglabā strauju attīstības periodu. Ķīnas celtniecības tehnikas liešanas rūpniecības straujas attīstības iemesls ir tas, ka, no vienas puses, straujā mājsaimniecības mašīnbūves nozares attīstības dēļ lējumu pieprasījums pieaug. No otras puses, starptautiskā liešanas tirgus kļūst arvien aktīvāks. Tādējādi no vides, investīciju liešanas nozares, tirgus izredzes ir plašas.