Celtniecības mašīnu lējumi skalas Road

Plašu vertikālo un horizontālo paplašināšanas līdzekļa vadāmību, dzīves attīstību turpina saņemt novatorisku erozija.

Zinātnes un tehnikas progresu, lai izstrādātu jaunus produktus, lai aizstātu tradicionālo produktu, liela mēroga ražošanas uzņēmumiem ir neatvairāms ekonomikas likumi, liela mēroga ražošanu ir devusi daudz risku. Mūsdienu pasaulē ir tehnoloģiskā revolūcija, jaunām tehnoloģijām, jauniem materiāliem, jaunā laikmetā produktiem turpina parādīties un celtniecības mašīnu liešana nozares attīstības veicināšanai.

Pēdējos gados, celtniecības tehnika nozarē vēl vairāk paātrināt tempu attīstību, lai veicinātu lējumu ražošana palielinājās. 2010 būvniecības tehnikas nozares ienākumi sasniegs 400 miljardus, pieaugums par vairāk nekā 25 %; 2015 sasniegs vairāk nekā 890 miljardus, vidējais pieaugums ir vairāk nekā 17 %, bet celtniecības tehnika liešanas nozarē tur ir vēl plašas attīstības modelis, tajā skaitā: rūpniecības koncentrācija ir zema, produkta struktūra ir neracionāla, neatkarīgu inovācijas spēju, aprīkojumu un atpakaļ tehnoloģiju un citiem jautājumiem, uzsvēra. Mēs atrisināt šīs problēmas, tautsaimniecības mēroga horizontālo un vertikālo domāšanas veidu meklēt rūpniecības paplašināšanas ceļu izmantošanu.

Mēroga paplašināšanās skalas, t.i., ražošanas apjoma un darbību līdzīgu produktu, ieviešot jaunus produktus; vertikālā paplašināšanas apjomu, tas ir, no pētniecības un attīstības, tehnoloģisko sasniegumu savā tirdzniecības no augšas uz apakšu ražošanas un pētniecības vienas pieturas uz rūpniecības apjoma pētījums.

No viedokļa par ekonomiku, šie divi līmeņi: pirmkārt, jaunu produktu izstrādi un pētniecības ap pašu produktu pastāvīgu inovāciju, zīme ir debitora pieprasījuma izmaiņas kā nepārtraukta jaunu produktu ieviešanu centrā. Otrs ir ražošanas procesa inovācijas, organizatorisko struktūru jauninājumiem, kā arī vadības un veida inovācijas.

Mūsu mērķis ir uzlabot produktivitāti un uzlabot pārvaldības efektivitāti. Tajā pašā laikā inovācijas, tajā pašā laikā galvenais mērķis dinamiskākajiem produkta attīstības un inovāciju. Inženierijas lējumi mašīnām reģionālās īpatnības, ir izveidojies "Jandzi upes deltas" rajonā, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong un citās vietās, liešanas nozares klastera. Šajās teritorijās aglomerācijās palīdzēs radīt papildu iespējas sadarbībai, lai apmācība, finanšu, attīstības, mārketinga, eksporta un citu aspektu mijiedarbība, un celtniecības mašīnu liešana nozares attīstības veicināšanai.

Zinātnes un tehnikas progresu, lai izstrādātu jaunus produktus, lai aizstātu tradicionālo produktu, liela mēroga ražošanas uzņēmumiem ir neatvairāms ekonomikas likumi, liela mēroga ražošanu ir devusi daudz risku. Mūsdienu pasaulē, šajā laikmetā tehnoloģisko revolūciju, rodas jaunas tehnoloģijas, jaunu materiālu un jaunu produktu un produktu dzīves cikla saīsināšana. Pēdējos gadu desmitos produkts ir tagad saīsināta gados vai pat mēnešus. Jaunie produkti ir pastāvīgi aizstāt vecos produktus.

Jebkurš produkts ir augšanas periodā, briedumu, lejupslīdes šādā procesā. Un produkta dzīves cikls dos daži riski. Ekonomists teica, ka tikai ilgtspējīgu tirgus, ir produkti, kas nav ilgtspējīgas. Produktu un tad tautas, un pēc tam karsts, bet arī kad lejupslīdi.

Inženieru tehnikas liešanas nozarē, "sākumu, augstās", bet seja milzīgs tirgus telpa, mums vajag jaunu produktu izstrādi un tehnisko izpildījumu, nepārtrauktu uzlabojumu, koncentrējoties uz pamata un uz nākotni vērstu pētniecību, uzlabotu spēju pretoties riskus. Agri risks, agri riska nodošana, centieni samazināt riska zaudējumu risks: precīzu prognozi par produkta dzīves cikla, nostiprināt tirgus izpēti, pētniecība un attīstība, jaunu produktu, kas aso konkurenci tirgū, lai uzturētu ilgi - t.i., Nepārtraukti novatorisku domāšanu.