Celtniecības mašīnu liešanas saglabāsies straujais attīstības periods

Ķīnas celtniecības tehnikas rūpniecība no maziem uz lielu, strauju attīstību, tagad ir kļuvusi par pilnu produktu klāstu, inovācijas spējas ir palielinājies, tirgus pieprasījums ir ļoti spēcīga saullēkta nozare. Jo īpaši pēdējos gados celtniecības tehnikas nozare, lai vēl vairāk paātrinātu attīstības tempu, lai veicinātu būvniecības iekārtu lējumu ražotāji ne tikai palielināja ražošanu, un produktu tehnoloģiju saturs arī pieaug. Tomēr Ķīnas celtniecības tehnikas nozare nav optimistiska par problēmu: mazie uzņēmumi, rūpniecības koncentrācija ir zema, produkta struktūra ir neracionāla, neatkarīga inovāciju spēja, iekārtas un tehnoloģijas atpaliek, augsts ieguldījums, augsts patēriņš, augsts piesārņojums, zema efektivitāte, zema efektivitāte. Rūpniecības bāzes izcelšanās veids joprojām ir trausls. Paātrināt Ķīnas inženiertehnisko iekārtu liešanas produktu uzlabošanu, tehnoloģisko jauninājumu spējas, ražošanas nozares stiprināšanu, kā arī ražošanas, mācīšanās un pētniecības kopīgās pētniecības un izstrādes attīstību, ir kļuvusi par galveno prioritāti.

"Shang Pu" konsultāciju nozares analītiķi atzīmēja: Ķīnas celtniecības iekārtu izciršanas reģionālās īpašības vairāk atšķirtspēju, ir izveidojusi "Jandzi upes deltā" reģionā, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong un citās vietās liešanas nozares klasteru. Industriālās aglomerācijas koncentrācija šajās teritorijās palīdzēs radīt lielākas sadarbības iespējas, tādējādi nodrošinot apmācību, finansēšanu, attīstību, mārketingu, eksportu un citus mijiedarbības aspektus, kā arī veicināt būvniecības iekārtu liešanas nozari.

Pēdējos gados celtniecības mašīnu rūpniecības strauja attīstība, galvenokārt pakārtotajā rūpniecībā, lai veicinātu rūpniecību, inženiertehnisko iekārtu liešanas nozari, ir saistīta arī ar celtniecības tehnikas nozares straujo attīstību, celtniecības mašīnu nozari, lai radītu attīstības iespējas. 2013. gadā Ķīnas celtniecības tehnikas nozares tirgus apjoms sasniedza 1490000000000 juaņa, kas ir par 24,1% vairāk.

2010.gadā celtniecības tehnikas nozares ieņēmumi sasniegs 400 miljardus, pieaugums par vairāk nekā 25% 2015.gadā sasniegs vairāk nekā 890 miljardus, vidējais pieaugums pārsniedza 17%, tirgus perspektīvas ir ļoti optimistiskas attiecībā uz IKP pieauguma tempu, nākamais Piecu gadu laikā nozare ieviesīs reālu pīķa attīstību.

Shangpu konsultāciju industrijas investīciju lēmumu pieņemšanas tīkls izlaida "2014-2018 Ķīnas būvmateriālu tirgus izpētes pārskats" rāda, ka Ķīnas celtniecības tehnikas liešanas rūpniecība tuvāko gadu laikā joprojām saglabā strauju attīstības periodu. Ķīnas celtniecības tehnikas liešanas rūpniecības strauja attīstība ir saistīta ar strauju iekšzemes mašīnbūves nozares attīstību, pieaugošo iekšzemes pieprasījumu pēc liešanas; no otras puses, starptautiskais liešanas tirgus kļūst aizvien aktīvāks, un lējumu eksporta apjoms gadu no gada pieaug. Tādējādi no vides, investīciju liešanas nozares, tirgus izredzes ir plašas.

Saskaras ar milzīgu tirgus telpu, izveidojot pētniecības un attīstības centrus, koncentrējoties uz tehnoloģiskiem jauninājumiem; stiprināt jaunu produktu izstrādi un mašīnu tehnoloģiju darbības uzlabošanu; koncentrēties uz pamata un nākotnes izpētes, uz hibrīda un viedo ekskavatoru uz priekšu, lai uzlabotu vietējo zīmolu tirgus Daļa būs nozīme.

Ņemot vērā esošās nepilnības, vairāki vietējie uzņēmēji ražotāji ir vai ir atraduši īsu laiku, lai uzlabotu metodes zīmola konkurētspēju. Tajā pašā laikā uzņēmumiem būtu jāstiprina detaļu pētniecības un izstrādes un ražošanas daļas, lai palielinātu detaļu īpatsvaru; uzlabot produktu izlūkošanas, informācijas, automatizācijas līmeni, bagātās produkta funkcijas; visaptveroši uzlabot kopējo produktu uzticamību un pakāpeniski samazināt produktu kvalitāti starp Eiropu un Amerikas Savienotajām Valstīm.