Celtniecības mašīnu lējumi paliks ātras attīstības periods

Ķīnas celtniecības tehnika nozarē no neliela uz lielu, straujo attīstību, tagad ir kļuvusi par pilnu produktu klāstu, inovācijas spējas ir audzis, tirgus pieprasījums ir ļoti spēcīga saules lēkta nozare. It īpaši pēdējos gados, celtniecības tehnika nozarē vēl vairāk paātrināt tempu attīstību, veicināt būvniecības mašīnu lējumi ražotājiem ne tikai palielināt ražošanas un tehnoloģiju produktu saturs arī pieaug. Tomēr Ķīnas celtniecības tehnika nozarē nav optimistisks par problēmu: maza mēroga uzņēmumiem, rūpniecības koncentrācija ir zema, produktu struktūrā ir neracionāla, neatkarīgu inovācijas spēju, aprīkojuma un tehnoloģiju atpakaļ, augsts ievades, augsts patēriņš, augsta piesārņojuma zemu efektivitāti, zemu efektivitāti ceļu attīstību iezīmē rūpnieciskā bāze joprojām ir nestabils. Paātrināt Ķīnas inženierzinātņu mašīnas liešana produktu uzlabošanai, tehnoloģiskās inovācijas spējas, jāstiprina ražošana, mācību, kopīgu pētniecības nozares R & D, ir kļuvusi par galveno prioritāti.

Nozares analītiķi norādīja: Ķīnas celtniecības mašīnas lējumi reģionālo specifiku izsmalcinātāka, ir izveidojies "Jandzi upes deltas" rajonā, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong un citās vietās, lietuvju nozares klastera. Koncentrāciju rūpniecības aglomerācijā šajās jomās palīdzēs radīt papildu iespējas sadarbībai, lai izglītības, finanšu, attīstības, mārketinga, eksporta un citu aspektu mijiedarbība, un būvniecības attīstības veicināšanai tehnikas liešanas nozarē.

Pēdējos gados, celtniecības tehnika nozarē, galvenokārt rūpniecībā, pakārtots veicināt nozares inženierzinātņu liešanas mašīnas nozares straujā attīstība ir arī saistīts ar strauju attīstību celtniecības tehnika nozarē, celtniecības tehnika nozarē radīs attīstības iespējas. 2013. gadā, Ķīnas celtniecības tehnikas nozares tirgus lielumu sasniedza 149.199 miljardus juaņu, pieaudzis par 24.1 %.

010 būvniecības tehnikas nozares ienākumi sasniegs 400 miljardus, pieaugums par vairāk nekā 25 % 2015. gadā sasniegs vairāk nekā miljards 890, vidējo pieaugumu par vairāk nekā 17 %, tirgus perspektīvas ir ļoti optimistisks par IKP nākamajos piecos gados pieauguma nozare būs vārtsargs reālu attīstības maksimumu.

Rūpniecības investīciju lēmumu pieņemšanas tīkla atbrīvo "2014-2018 Ķīnas celtniecības mašīnu tirgus izpētes ziņojums" liecina, ka Ķīnas celtniecības tehnika liešanas nozarē turpmākajos gados joprojām saglabājas straujas attīstības laikā. Strauji attīstoties Ķīnas celtniecības tehnikas liešanas nozarē ir saistīts ar strauju attīstību vietējā tehnikas nozarē, lējumi; iekšzemes pieprasījuma pieaugumu no otras puses, starptautiskā liešana tirgus kļūst arvien vairāk un vairāk aktīvas, un lējumi eksporta apjoms pieaug ar katru gadu. Tādējādi no vides investīciju liešanas nozarē, tirgus izredzes ir plaša.

Saskaras ar milzīgu tirgus telpā, izveidi pētniecības un izstrādes centriem, koncentrējoties uz tehnoloģiskiem jauninājumiem; lai nostiprinātu jaunu produktu izstrādi un mašīnu tehnoloģiju veiktspējas uzlabošana; koncentrēties uz pamata un uz nākotni vērstu pētniecību, hibrīda un inteliģentas ekskavatoru uz priekšu, lai uzlabotu vietējo zīmolu tirgus daļa ir nozīme

Ņemot vērā pastāvošos trūkumus, vietējā uzņēmēja ražotāju skaits, ir vai ir atraduši neilgu laiku zīmola konkurētspējas uzlabošanas metode. Tajā pašā laikā uzņēmumiem vajadzētu nostiprināt R & D un produkcijas daļu palielināt īpatsvaru daļās; uzlabot produkta izlūkošanas informācijas, automatizācijas līmeni, bagātu produktu iezīmes; visaptveroši uzlabot vispārējo produktu drošumu, un pakāpeniski samazinātu starp Eiropu un Amerikas Savienoto valstu atšķirības produkcijas kvalitāti.