Automobiļu liešanas un liešanas tehnoloģiju attīstības tendences

Automobiļu liešanas un liešanas tehnoloģiju attīstības tendences

Liešana ir viena no vecākajām metāla formēšana metodēm, un apmēram 15 % līdz 20 % no auto detaļām ir lējumi, ko ražo dažādas liešanas metodes. Šie lējumi ir galvenokārt galvenajām sastāvdaļām otrās barošanas sistēmu un svarīgu strukturālo komponentu. Šobrīd Eiropa un Amerikas Savienotās valstis automobiļu rūpniecībā attīstītajām valstīm, automobiļu liešana papildu ražošanas tehnoloģija, laba produktu kvalitāte, Automobile liešana augstu ražošanas efektivitāte, vides piesārņojums. Liešana izejvielas un palīgmateriāli materiāli ir noformēts sērijas un standartizāciju, viss ražošanas process ir bijis sasniegts mehanizācija, automatizācijas un izlūkošanas. Šajās valstīs parasti izmanto digitālās tehnoloģijas, lai paaugstinātu līmeni liešanas procesā dizains, lejot lūžņi likmi par aptuveni 2 % līdz 5 %, un ir izveidojusi starptautisku pakalpojumu sistēmu un tīklu tehnoloģiju atbalstu. Savukārt gan Ķīnas automobiļu lējumi lielāks produkcijas izlaides, bet lielākā daļa no tām ir zema pievienotā vērtība un tehniska satura, struktūra ir samērā vienkāršs melna lējumi un plaisa starp ārvalstu līmeni. Šajā rakstā galvenokārt no automobiļu enerģijas taupīšanu un vides aizsardzību un citiem aspektiem, attīstības vajadzībām, apspriež Automobile liešanas un automobiļu tehnoloģiju attīstības virzienā.

Spiediena liešanas dēvē par liešanā, Automobile liešana zem zināmu spiedienu, lai izkausētu piepildīta dobumā, biezi audu liešana, augstu mehānisko īpašību, izmēru precizitāti, maziem pārstrādes normu. Saskaņā ar spiediena līmeni var sadalīt uz zema spiediena liešanas un augstspiediena liešanas divās kategorijās, emitenta augstās izmaksas, no pelējuma, jo īpaši attiecībā uz liela apjoma ražošanas Automobile lējumu, augsta efektivitāte, kopējās izmaksas ir ļoti zemas. Šobrīd gandrīz visas automašīnas pārvades čaulas, sajūga apvalks, sūkņa korpusa, karburators čaulas, stūres u.c. ir alumīnija die casting.

Liešanā procesa galvenie parametri ir saspiešanas spēks, īpašu spiedienu, kušanas ātrumu, uzpildīšanas laiks, laika saimniecības, kušanas temperatūra un pelējuma temperatūra uzpildes. Kā augstā temperatūrā, liels ātrums, augsta spiediena kausējumu dobumā uzpildes nenovēršami iesaistīs gāzē, tik attīstīta vairākus jaunus procesus, piemēram, vakuuma liešanā metodi, liešanā skābekļa piepildītas metode, Automobile Casting zema ātruma uzpildes mirst liešanas metodi "precizitāte" mirst liešanas metodi (pazīstams arī kā Acumrad metode, kas ir acurate, ātru, blīva), zema ātruma vidēja spiediena uzpildes (NDC) liešanas metodi, tie nav jaunu tehnoloģiju neporaina lejot. Tādēļ saskaņā ar īpašības mirst liešanas zinātniskās kontroles procesa parametrus, racionālu projektēšanu un ražošanu, no pelējuma (ieskaitot liet sistēma, pārpildes izplūdes sistēmu, pelējuma, dzesēšanas sistēmas, pelējuma apkures un bilances kontroles sistēma), izmantojiet atbilstošu pārklājumu un smidzināšanas tehnoloģija. Mirst temperatūras un siltuma bilance ir svarīgākos nosacījumus augstas kvalitātes liešana, Automobile liešana par vispārēju lejot noņemt liešana pelējuma dobumā virsmas temperatūru no sakausējuma kušanas temperatūra 40 % par realizāciju.