Lējumi mašīnām kvalitāti ietekmējošie faktori

Lējumi mašīnām kvalitāti ietekmējošie faktori

Machine tool nodilumu un izmēru stabilitāte, tieši ietekmē precizitāti mašīnu, lai uzturētu dzīvību.

Pastāv daudzi faktori, kas ietekmē kvalitāti lējumi mašīnām. Pirmais ir izšķirošā projektēšanas procesam. Lai noteiktu liešana ģeometrijas un lielumu atkarībā no darba apstākļiem un metāla materiālu īpašības, ir jāizvērtē lietderības konstrukcijas viedokļa sakausējumu liešanai un liešanas procesa īpatnību, kas ir acīmredzams lieluma ietekmi un sacietēšanas un saraušanās, stresa un citiem jautājumiem, lai izvairītos vai samazinātu sastāvu vara daļas nodalīšanu, deformācija, plaisas un citi defekti.

Otrais ir jābūt saprātīgi liešanas procesā. Saskaņā ar liešanas struktūra, svaru un izmēru, liešanas sakausējumu īpašības un ražošanas apstākļi lējumi mašīnām atzīmējiet attiecīgās apakšgrupas virsmas un formu, galveno metodi, saprātīgu liešana cīpslām, auksto dzelzi, stāvvada un liet sistēmu kopums. Lai nodrošinātu piekļuvi augstas kvalitātes lējumiem.

Trešais ir liešana izejvielu kvalitāte. Metāla ieslēgumi, ugunsizturīgo materiālu, degvielu, plūsmu, modifikatori un liešanas smilšu, smilšu saistviela, krāsas un citi materiāli, neatbilstošas kvalitātes padarīs lējumi ražot poras, caurumiņiem, izdedži, lipīga smiltis un citiem defektiem, kas ietekmē izskatu liešanas kvalitātes un iekšējās kvalitātes nopietnu lējumi tiks norakstīti.

Ceturtais ir procesa operāciju mašīnas lējumi, izstrādāt pamatotas procesa operāciju procedūras, lai uzlabotu tehnisko līmeni uz darba ņēmējiem, lai noteikumu pareizu īstenošanu.