Kalšanas liešanas veiktspējas veidošana

Vārstu lējumu formēšana: lūšanas temperatūra ir 1540, liešanas veidojamība ir laba, un lējumu saraušanās koeficients parasti ir 2,5%. Ir jāņem vērā spiediena konstrukcija, izliešanas stāvvada izvietojums un liešanas materiālu atlase. Ja liešanas dimensija ir neobjektīva, to var izlabot pēc termiskās apstrādes, un termiskā apstrāde jāveic pēc izlabošanas.

Salīdzinājumā ar citiem pelēkā čuguna lējumiem vārstu liešanas ražošanas procesam ir šādas īpašības:

Shan Valve Castings ražošanas process un pārbaudes process ir sarežģītāks.

Vārsta lējumu tukša ir sarežģīta plānsienu apvalks. Tās lējumiem ir nepieciešama gluda virsma, lietie skaidrība, it īpaši stingrs defekts. Lai izpildītu iepriekš minētās prasības, liešanai būtu jāveic vairāki tehnoloģiski pasākumi, piemēram, augstas ugunsizturīgo liešanas materiālu atlase un smilšu ūdens kontrole, liešanai jābūt kārtām, lai nodrošinātu, ka smilšu cietība, Mutes dobuma sistēma un stingra liešanas ātruma un temperatūras kontrole. Pateicoties augstām tehniskajām prasībām,

Vārsta lējumu liešanas process ir daudz sarežģītāks nekā vispārējo lējumu izpēte.

Turklāt vārstu lējumi papildus pārbaudes lielumam, atrašanās vietas precizitātei un izskaitei, kā arī daži arī attiecībā uz metalogrāfisko struktūru, mehāniskajām īpašībām, izturību pret koroziju un nemitīgo pārbaudi un citām pārbaudēm, tādēļ arī vārstu liešanas pārbaudes process ir sarežģītāks.

Shan vārstu lējumu grūti uzstādīt uz darbgaldiem

Vārstu lējumu struktūra un forma ir sarežģīta, un dažas daļas pieder pie plānas sienas, slaidām daļām un sliktas stingrības. Mehānismu apstrādē uz darbgaldiem ir grūti atrast un nostiprināt, tādēļ bieži vien ir nepieciešami īpaši komplekti.

Daži vārsta detaļas, pozicionēšanas pamatnes virsmas precizitāte ir zemāka, virsmas raupjums ir augstāks, un dažkārt pat bez mehāniskās virsmas pozicionēšanas. Un pārklājuma un citu precizitātes un virsmas raupjuma daļu apstrāde ir ļoti augsta, ir grūti nodrošināt apstrādes kvalitāti. Tāpēc, lai apmierinātu procesa vajadzības, bieži vien ir nepieciešams uzlabot pozicionēšanas pamatnes virsmas precizitāti un samazināt virsmas raupjumu vai pamatnes virsmas atrašanās vietas apstrādes virsmu, kas palielina sarežģītību Vārsta ražošanas process.

Shan apstrāde ir grūti.

Dažādu veidu vārstu materiālu liešanas rezultātā, papildus dažādiem čuguniem, oglekļa tēraudam, lielākā daļa no tā izturīgajiem, izturīga pret koroziju un cieto materiālu griešanas rezultātiem ir ļoti slikti, ir grūti panākt nepieciešamo Apstrādes precizitāte un virsmas raupjums. Vārsta lējumu blīvējuma virsmas ģeometriskā precizitāte un virsmas nelīdzenums ir ļoti augsts, tādēļ tiek palielināta vārstu lējumu apstrādes grūtība. Tajā pašā laikā vārsta liešanas materiāla griešanas darbība ir slikta, un tā rada daudzas jaunas problēmas ar vārstu liešanas apstrādes metodi, instrumentu materiālu, griešanas devu, procesa aprīkojumu utt.