Kā pārbaudīt lējumi mašīnām defekti

Kā pārbaudīt lējumi mašīnām defekti

Nodrošināt kvalitāti mašīnas Castingss, mašīnu Castingss jābalstās uz dažādām vajadzībām un prasībām, izmantojot dažādas pārbaudes metodes, bojājumi, kas nav atļautas savlaicīgu atklāšanu. Defektu ekspertīzi parasti pieņēma šādas metodes.

(A izskata virsmas raupjuma inspekcijas pārbaudes būtu lietderīgi apgaismojumā vizuālo - roku pieskārienu bloks ar sajūtu identifikācija ar mērīšanas rīku, lai iegūtu mašīnas virsmas stāvoklis Lējumi lielumu datiem, statistikas metodes, lai noteiktu mašīnu lējumi defekts likmi precizitāte.

B ķīmisko analīzi visām mašīnām Castingss, ķīmiskais sastāvs ir ļoti svarīgs, tāpēc lielākajā daļā gadījumu ķīmiskais sastāvs ir pieņemšana indekss. Ķīmiskais sastāvs arī netieši nosaka mehāniskās īpašības lējumi mašīnām un defektu rašanos vai ne.

(3) mehānisko veiktspējas testu cietības tests ir pirmais, lai pārbaudītu, vai defekts, kas radās lējumi mašīnām nozīmē, šī gadsimta sākumā, Amerikas Savienotās valstis bija smilšu sadaļā testam izmantojamā attiecīgās detaļas gabala lējumu mašīnas lējumi mašīnām cilindra galvas, piem., cietība pārsniedz noteiktu vērtību, kas ir neizbēgams plaisas norakstīšanai. Šī metode ir vienkārša un neparasts.

(4) metallographic pārbaude (tests metallographic mikroskops) ar optisko mikroskopu un pēc tam uzsvērti 50 ~ 2000 reizes novērot pulēta metāla virsmas paraugu trūkuma apstākļos ieslēgumi erozija (izmantojot spožas, tumšas un polarizētu, traucējumus un mikro cietība un citām funkcijām, atsaucoties uz GB10561 89 vērtējuma), pēc tam, kad erozija, organizatoriskā struktūra un graudu izmērs pārbaudes. Šo metodi plaši izmanto, lai pārbaudītu mikroskopisko defekti, bet bieži izmantotas arī studēt makroskopiskā defekti mikroskopiskās īpašības.

(5) Non-destruktīvas testēšana (nesagraujošā testēšana), starp tiem Osmotisko testēšanas metode (ISO3452), magnētisko daļiņu testēšanas metode, eddy pašreizējā testēšanas metodi, var izmantot tikai mašīnas lējumu virsmas vai virsmas defektu pārbaudē, apskate, dziļi defekti lējumi mašīnām, līniju pārraides metode (ISO5579), datortomogrāfija un ultraskaņas defektu noteikšanas metodi. Nedestruktīvos testēšana ir ļoti strauji attīstījusies pēdējos gados, pateicoties datu apstrādes un aparatūras mēdz būt pārnēsājamas, ievērojami uzlabot pārbaudes uzticamības un elastības.