Kā kontroles vārsta Casting Casting temperatūra?

Kā kontroles vārsta liešanas izšķirošā temperatūra?

Katru gadu ražošanā vārstu liešana liet temperatūras dēļ bieži lūžņi cast apmēram 20 % no liešanas izšķirošā temperatūras un liešanas virsmas kvalitāte ir cieši saistīti, tādējādi uzlabot vārstu liešana ražu, jums nepieciešams kontrolēt, liet temperatūras.

1, lejot augstāko temperatūru. vārstu liešana Pouring temperatūra ir pārāk augsta izraisīs smilšu, it īpaši ar sarežģītu smilšu pamata lējumi, kad ielejot temperatūras ≥ 1420 ℃, kad atkritumu palielināts, ielejot 1460 ℃ temperatūras kad atkritumu līdz 50 %. Tādēļ, liešanas izšķirošā temperatūra būtu jākontrolē pie augstākajiem 1420 ℃ zemāk.

2. mazākais liet temperatūra. vārstu liešana, kad lejot temperatūra ir zemāka par 1380 ℃, pēc pārstrādes čuguns zem ādas atradīsiet vienas bedrītes, caurumu diametrs parasti ir 1 ~ 3mm. Dažos gadījumos ir tikai 1-2 caurumi, un šie caurumi parādīsies ar nelielu daudzumu šķidruma sārņi. Pētījumi ir parādījuši, ka šis trūkums ir saistīts ar liet temperatūras un kad lejot temperatūra ir augstāka par 1380 ° C, vārstu liešana nedos šādus defektus.

Kopumā var uzskatīt, ka liešanas izšķirošā temperatūra būtu jākontrolē pie 1380 ~ 1420 ℃. Papildus liet temperatūra ir pārāk zema, visbiežāk iemesls ir pirms liešanas, izkausēta dzelzs atvērts kausu uz ilgu laiku, lai transporta un uzturēšanās un siltuma. vārsts, metot ar pavārnīcu segumu ar siltumizolācijas materiālu, siltuma zudumu var ievērojami samazināt.