Kā kontrolēt vārstu liešanas liešanas temperatūru?

Kā kontrolēt vārstu liešanas liešanas temperatūru?

Katru gadu vārstu lējumu ražošanā, bieži vien lējumu temperatūras lūžņu dēļ lējumu iztvaikošana bija apmēram 20%, liešanas temperatūra ir cieši saistīta ar liešanas kvalitāti, tādēļ, lai uzlabotu vārstu lējumu ražu, jums jāpārvalda liešanas temperatūra.

1, augstākais ielejošā temperatūras vērtība. Augstā kausēšanas temperatūra izraisa smilšu kāpumu, it īpaši ar sarežģītiem smilšu virskārtas lējumiem, kad lūžņu palielināšanās temperatūrā 1420 tiek ielejama, 1460 Šanas izlīšanas temperatūra līdz 50%. Tādēļ augstākā liešanas temperatūra jāpārvalda zem 1420 Shan.

2. Zemākā pilēšanas temperatūra. Ja pilēšanas temperatūra ir zemāka par 1380 Shan, katra monomēra nelielās poras atradīsies apstrādātā čuguna virsmā, un urbuma diametrs parasti ir 1. Atsevišķos gadījumos ir tikai 1-2 mazas caurumi, un Šie caurumi parādīsies arī ar nelielu daudzumu šķidrā sārņā. Rezultāti liecina, ka šis defekts ir saistīts ar ielejamo temperatūru, un, ja lūšanas temperatūra ir augstāka par 1380 Šanu, defekts netiks ražots vārstu liešanā.

Apkopojot var redzēt, ka liešanas temperatūra jāpārrauga 1380. gadā. Visbiežāk zemās lejšanas temperatūras cēlonis ir tas, ka pirms iepildīšanas izkausēts dzelzs tiek transportēts un paliek atvērtā kausē uz ilgu laiku. Siltuma zudumus var ievērojami samazināt, pārklājot pārklājumu ar adiabātisku materiālu.