Uzlabot nodiluma izturību un drošumu lējumi mašīnām

Uzlabot nodiluma izturību un drošumu lējumi mašīnām

Lai pareizi aparāta rīku liešana materiāla ar augstu izturību, liels stīvums attīstību, un turpināt uzlabot machine tool nodiluma izturība un uzticamība, izmantošanas attīstību un izmantošanu jaunu materiālu skaits pēdējos gados:

(1), HT300 augstas stiprības čuguna grūtniecēm. Lējumi mašīnām papildus dzelzs šķidrumam no 1450 ℃ 1470 ~ 1520 ℃, metāllūžņu sastāva maksas īpatsvars (pievienojot 40 % ~ 50 %), izmantot C-SI, Ca-Ba un CaMnSi Bi uzsējumiem utt. Tehniskie pasākumi, kas CE ≥ 3,5 % HT350 pakāpes piekļuvi apstākļos.

(2) augsta Si / C Grejs lietie dzelzs. Ar nosacījumu, oglekļa ekvivalenta CF = 3,4 % ~ 3.8 % brāķa Papildinājums tiek palielināts, Si / C attiecība ir palielināta no 0,4 ~ 0,5 līdz 0,7 ~ 0,8, izkausēta dzelzs temperatūras pieaugumu virs 1450 ℃, stiepes izturība var palielināt par 20 ~ 30mpa. E0 vērtība pieauga arī izšķirošā ir maza deformācija tendence. Tomēr, biezāka paliekas, piemēram, darbgaldiem, palielinot Si / C vērtību palielina ferīta saturu uz sadaļas bieza, bet tiek vājināts. Šajā laikā būtu jāpievieno Cr, Ca, Sb un Sn un citu leģējošu elementu, uzlabotu mašīnu šķērsgriezuma pearlite saturu, lējumi mašīnām samazināt šķērsgriezuma cietība, palielinātu precizitāti darbgaldiem un stabilitāti.

Mājdzīvnieku testu, izmantojot vibrācijas novecošanās, samazināt un samazināt atlikušo stresa laikā lējumi mašīnām. Tās ietekmi uz atlikušo stresa. Elastīgs moduli materiāla pēc vibrācijas, anti - pieaugums kravnesība liešana palielinās, anti - statiskā jauda palielinās par 30 % un anti - slodze palielinās par 100 % ~ 300 %.