Mašīnas lējumu virsmas remonts metode ādas defekti

Mašīnas lējumu virsmas remonts metodi par defektiem, lai paslēptu

Čuguna platformu, pārbaudes plāksnītes, čuguna plate, machine tool mašīnas lējumu ražošanas procesā neizbēgami parādīsies kādu nelielu defektu. Nelielu Buzhi Yu re-mašīnas paliekas, kas tur ir dažas mazu lējumi mašīnām defekti, kā atrisināt šo problēmu?

1. cast līme

Vienkārša, plaša mašīnu Castingss, vispārējiem remonta neprasa turpmāko apstrādi un nekādu īpašu spēku cietības prasības. Šādas mašīnas Castingss pievienotā vērtība ir salīdzinoši zema.

2. metināšanas

Vairāk nekā 90 % no lietuvju ražotāji ir izvēlējušies metināšanas risināt ražošanas mašīnas lējumi bojājumi sastopami. Metināšanas remonts sakarā ar to lietošanu metāla pildvielas (metināšanas palīgmateriāliem parasti sakrīt ar materiālu lējumi mašīnām), metināšanas darbību būtībā var atbilst parasto metālu standarts, un vienkāršu darbību, augstu metināšanas efektivitāte, daudzi ražotāji atpazīti un uzticami. Pašreiz tirgū, vairāku veidu Metināšanas aparāti, kas izmanto defektu labošanu, parasti ir šādi:

Metināšanas iekārta: čuguna cast tērauda metināšana plašāku izmantošanu tradicionālā veidā.

Priekšrocības: remonts lieli bojājumi, augstu darba efektivitāti.

Trūkumi: lodēt locītavās par cietība ir pārāk augsts, iekšējo spriegumu, nosliece uz plaisas, kopumā vajadzēs arī termiskās apstrādes apstrādes prasībām. Un sakarā ar metināšanas apstākļi, iekšējā viegli ražot poras, izdedži un citas sekundāros defekti.

TIG metināšanas: precizitātes iekārtas Castingss (leģēta tērauda, nerūsējošā tērauda precīzijas lējumi mašīnām), alumīnija sakausējumu lējumi mašīnām izmantot no mirst argona loka metināšanas iekārtas metināšanai. Daļa no pelējuma izgatavošanas un remonta ražotājiem, bet arī izmantot metināšanas iekārtu remonta pelējuma defektiem.

(1) priekšrocības: augsta metināšanas efektivitāte, precizitāte ir augstāka par metināšanas iekārta. Metināšanas stieples, nerūsējošā tērauda, alumīnija sakausējuma izstrādājumu par visplašāk izmanto vairāku veidu var izmantot metināšanas, mācīt augstu izturību.

(2) trūkumi: defektu labošanai, nelielu defektu labošanas (stomata, trachoma), ņemot vērā ietekmi ir pārāk lieli, ir pēdas mala baseins. Tērauda metināšana ir grūti vietas. Sakarā ar siltuma efektus, metināšana krāsainu mašīnas Castingss vai plānsienu daļas viegli ražot siltumu traucējumus. Ekspluatācijas prasības ir augstākas.

3. aukstā metināšanas iekārta

Ir sākums 21. gadsimta jauno tehnoloģiju remonts, metināšanas procesā sakarā ar apstrādājamo detaļu termiskās dzimšanas ir ļoti maza, bija auksti metinātājs. Pēc vairāku gadu attīstības, metināšanas iekārta pieteikumu virzienā un tehnoloģijas ir bijis liels attīstības, ir bijis remonta tirgū aizņem lielu daļu. Saskaņā ar remonta ražojumu kategorijas ir: iekārtu izvietojumu un EDM remonta metināšanas iekārtas.

4. montēšana

Momentāno izplūdes augstfrekvences principu izmantošanu ielīmēsiet apstrādājamo detaļu virsmas pastas (0,05-0,20 mm), maksimālo biezumu katrā pastas ar pašu šuves, metināšanas kvalitāti biezums ir atkarīgs no urīna un fekāliju izplūde ir vienoti. Piemērots apstrādājamo detaļu nolietošanos, apstrādes tolerance remonts, pelējuma tirgū ir dažas ietekme. Mašīna var metināšanas arī pulvera (vai apstrādes atkritumi) iepilda defekts (piemēram, trachoma), pēc remonta izpildi. Pēc remonta apstrādājamo detaļu krāsa ir maza. Trūkums ir tas, ka remonta ātrums ir lēnāks.

Un kopējā atmaksas aukstā metināšanas iekārtas un iekārtu izvietojumu, ka metināšanas efektivitāte ir ne tik augstu metināšanas iekārtas un argona loka metināšanas iekārtas, bet izcilu priekšrocības padarīt cilvēki dod priekšroku aukstā welding, kad milimetru defektu labošana un apstrādes virsmas defektu.