Mehānisku lējumi ražot galvenais iemesls aukstā nošķiršanu un liet

Mehānisku lējumi ražot galvenais iemesls aukstā nošķiršanu un liet

Ir nepilnīgi kodolsintēzes plaisu mehāniskās cast un šuves mala ir gluda. Šī plaisa sauc par aukstu. Mehānisku lējumi ir piepildīta ar vietējo, mehāniskās liešanas gaļas trūkums, loka beigām bija nevis izlej. Sausu smilšu stabilu liešana, īpaši nekādu negatīvu spiedienu čuguna sakausējums ir gadījumā, mehāniskās lējumi ir nosliece uz auksto atdalīšana un ielēja mazāk nekā defekti, kā rezultātā mehāniskās liešanas brāķis.

Putu tipa silda, sadala, un sadalīšanās produktu silda līdz temperatūrai izkausēta metāla absorbēt siltuma, dzesēšanas tādējādi izkausēta metāla. Turklāt gāzes sadalīšanās palielina pretestību šķidrā metāla pildījumu. Šie divi izraisa ievērojamu samazināšanu metāla šķidrums, kas ir galvenais cēlonis aukstā nošķiršanu un ielejot vienmērību.

Papildinājums, ielejot programma, ielejot sistēmas struktūra un liešanas operācijas ražot aukstā atdalīšana, ielejot ir dažas ietekme.

Mehāniskās liešanas, lai novērstu pasākumu: ① uzlabot izkausēta metāla liešanas temperatūru. Cietā lējuma liešana temperatūrai būtu jābūt vismaz 30 ℃ augstāka nekā temperatūra liešanas smilšu liešanas tādos pašos apstākļos, un to parasti iesaka palielināt no 30 līdz 50 grādiem pēc Celsija temperatūru. ② nodot zināmu negatīvu spiedienu. Sienu negatīvo spiedienu var samazināt šķidrā metāla pildījumu, kad gāzes pretestību, kad putu tipa labas kvalitātes, zema blīvuma un augstas stiprības, gāzes apjoms ir mazs, stiepta alumīnija sakausējumu lējumus nedrīkst būt negatīva spiediena liešanas. Putas kvalitāte ir slikta, liešana lējumi pieprasīt negatīvo spiedienu. Liešanas mašīnas lējumi, parasti izmanto negatīvo spiedienu liešanas. ③ izvēlēties saprātīgu liet programma un liet sistēmas struktūra. Piemēram lietojot augšējās liet liet sistēma, dobu sprue, lai minimizētu liešana sistēmas kopējais garums, lai šķidrums metāla apstrādei saīsināts, uzpildīšanas procesu gluda, lai novērstu aukstā un ielēja mazāk par defektiem.