Valve liešanas procesa īpašības

Vārsta liešanas procesa īpašības

Salīdzinot ar citu pelēkā čuguna liešanas procesu, vārsta liešanas ražošanas procesam ir šādas īpašības:

① vārstu liešanas ražošanas process un pārbaudes process ir sarežģītāka.

Valve casting tukša ir sarežģīta struktūra, ko sauc par plānsienu apvalka gabaliņiem. Lējumiem ir nepieciešama gluda virsma, skaidrs vārds, jo īpaši blīvs defekts. Lai izpildītu iepriekš minētās prasības, liešanai vajadzētu veikt vairākus tehniskus pasākumus, piemēram, izmantojot augstas iztvaikošanas modelēšanas materiālus un smilšu ūdens kontroli, modelēšana būtu jāvirza uz celiņu, lai nodrošinātu smilšu cietību, saprātīgu ierobežojumu sistēmas izmantošanu un stingra kontrole Pilēšanas ātrums un temperatūra. Pateicoties augstajām tehniskajām prasībām, vārsta liešanas process ir daudz sarežģītāks nekā vispārējais liešanas process.

Bez tam, vārstu liešana papildus pārbauda izmēru, atrašanās vietas precizitāti un izskatu, un daži ir attiecībā uz mikrostruktūru, mehāniskajām īpašībām, izturību pret koroziju un nesagraujošām pārbaudēm un citiem testiem, tāpēc vārstu liešanas pārbaudes process ir sarežģītāks.

② vārsta liešana uz mašīnas, lai instalētu grūtāk

Vārstu liešanas struktūra, forma ir sarežģītāka, dažas daļas ir plānas, slaidas gabali, slikta stingrība. Mašīnai apstrādājot, ir grūtāk pozicionēt un nostiprināt, tādēļ bieži vien ir nepieciešama sarežģīta speciāla ierīce.

Daži vārsta detaļas, zemākās precizitātes novietojuma pamatnes virsma, augsta virsmas raupjums un dažkārt pat virsmas bezapstrādes pozicionēšana. Un blīvējuma virsmas apstrāde un citas precizitātes un virsmas nelīdzenuma prasības ir ļoti augstas, tāpēc ir grūti nodrošināt apstrādes kvalitāti. Tāpēc, lai apmierinātu procesa vajadzības, bieži vien ir jāuzlabo pozicionēšanas virsmas precizitāte un jāsamazina virsmas raupjums vai pozicionēšanas virsmas apstrādes virsmas apstrāde, kas palielina vārsta ražošanas procesa sarežģītību .

③ grūti apstrādāt mašīnu

Pateicoties plaša spektra vārstu materiālu lējumu izgatavošanai, papildus dažādiem čuguniem, oglekļa tērauds, lielākā daļa no tā augstās izturības, izturības pret koroziju un augsta cieto materiālu griešanas efektivitāte ir slikta, ir grūti panākt nepieciešamās apstrādes daļas precizitāte un virsmas raupjums. Vārsta liešanas blīvējuma virsmas ģeometriskā formas precizitāte un virsmas nelīdzenuma prasības ir augstas, tādējādi palielinot vārsta liešanas apstrādes grūtības. Tajā pašā laikā vārsta liešanas materiāla griešanas darbība ir slikta, bet arī vārsta liešanas apstrādes metodes, instrumentu materiāli, tehnoloģiju un iekārtu daudzuma samazināšana, un tādējādi radās daudz jaunu problēmu.

Vārsta liešanas ražošanas procesa īpašības, vārsta liešanas ražošanas process un pārbaudes process ir sarežģītāks, vārsta liešana uz mašīnas, lai instalētu grūtāk, vārstu liešana apstrādes grūti.