Vārsts, liešana, veidojot Performance

Vārstu liešana veido sniegumu: liešanas temperatūras, izmantojot 1540 ~ 1570 ℃, liešanas veido veiktspēja ir labāka, liešanas rukuma parasti 2 – 2,5 % no sienas biezuma. Vajadzētu apsvērt spiediena lejot stāvvada un modelēšanas materiālu izvēle dizains. Kad liešana lielumu novirze var labot pēc termiskās apstrādes, pēc korekciju detaļu termiskās apstrādes prasības papildu termiskā apstrāde.

Salīdzinot ar citām pelēkā dzelzs liešanas process, vārstu liešana, ražošanas process ir šādi raksturlielumi:

① vārstu liešana, ražošanas procesu un pārbaudes process ir sarežģītāks.

Vārstu liešana tukšums ir sarežģītu struktūru, ko sauc plānsienu čaumalu gab. Lējumi prasa gludu virsmu, nodot vārdu skaidri, jo īpaši, lai ir blīvs defekts. Lai atbilstu iepriekš minētajām prasībām, liešanas jāņem virkni tehnisku pasākumu īstenotājiem, tādiem kā augstas refractibility modelēšanas materiālu izmantošanu un kontroli smilšu ūdens modelēšanas būtu slāņveida nodrošināt smilšu cietība, izmantojot saprātīgu KLP sistēmā un st rict kontroles Pouring ātruma un temperatūras. Augsto tehnisko prasību dēļ vārstu liešana liešanas process ir daudz sarežģītāks nekā vispārējā liešana.

Un turklāt vārstu liešana papildus izvēles izmēru, atrašanās vietu pareizību un izskats un daži ir mikrostruktūru, mehāniskajām īpašībām, izturību pret koroziju un nesagraujošā testēšana un citus testus, tik liešana pārbaudes ventili process ir daudz sarežģītāka.

② vārstu liešana grūtāk instalēt datorā

Vārstu liešana struktūra, forma ir sarežģītāka, dažviet ir plānas, tievs gabalus, nabaga stingrību. Kad apstrādes mašīnu, pozicionēšanas un fiksējošo ir grūtāk, tik bieži nepieciešams komplekss īpaši nostiprināšanās.

Vārstu dažviet, pozicionēšanas bāzes mazāku precizitāti, augstu virsmas raupjuma un dažreiz pat izmantošanu bez apstrādes virsmas pozicionēšanas virsmas. Un apstrādi blīvējuma virsmas un citas daļas, precizitāti un virsmas raupjuma prasības ir ļoti augstas, tas ir grūti, lai nodrošinātu apstrādes kvalitāti. Tādēļ, lai apmierinātu šo procesu, bieži nepieciešams uzlabot pozicionēšanas precizitāti virsmas un samazina virsmas raupjuma vai pozicionēšanas virsmas bez apstrādes virsmas apstrādi, kas palielina sarežģītību vārsts ražošanas procesu.

③ grūti apstrādes mašīnas

Sakarā ar visdažādākajām vārstu materiālu paliekas, čuguna, oglekļa tērauda, lielākā daļa no tās augstas stiprības, dažādas papildus izturību pret koroziju un augstu cieto materiālu griešana veiktspēja ir nabadzīgi, ir grūti panākt nepieciešamās daļas processin g precizitāti un virsmas raupjuma vārstu liešana blīvējuma virsmas ģeometriskas formas precizitāti un virsmas raupjuma prasības ir augstas, tādējādi palielinot grūtības vārstu casting machining. Tajā pašā laikā vārsts, lejot materiāla griešana veiktspējas nabagiem, bet_ar ī lai vārsts liešana apstrādā metodes, instrumentu, materiālu griešana tehnoloģiju un iekārtu apjomu un cēla tik daudz jaunu problēmu.