Kādi ir Casting lējumi mašīnām pozīciju principi?

Kādi ir liešana lējumi mašīnām pozīciju principi?

Pēc sacietēšanas teoriju machine tool liešana pētniecības un ražošanas pieredzi, lai noteiktu liet nostāja būtu jāņem vērā princips.

1, machine tool liešana svarīga sastāvdaļa jānovieto apakšējā daļā. Lējumi mašīnām machine tool zemāku metāla cietinātie atbilstīgi statiskā spiediena augšējā metāla un ir noslēgts līgums un kompakts.

2, svarīgi apstrādes virsmas būtu uz leju vai stāvēt vertikāli. Pieredze rāda, ka poras, nemetālisko ieslēgumi un citi defekti parādās augšupejošu virsmas un leju virsmas vai sānu fasādes parasti ir relatīvi gluda, iespējamību, ka defekti ir mazi, atsevišķu pārstrādes virsmai jābūt augšup, būtu lietderīgi palielināt pārstrādes normu, lai nodrošinātu, ka pēc apstrādes neparādās defekti. Machine tool gultas virsmas šķirnes ir galvenie virsmai, nedrīkst būt trachoma, poras, lējumi mašīnām sārņi caurumi, plaisas un saraušanās un citiem defektiem, un pieprasa organizācija, blīvs un vienoti, lai nodrošinātu, ka cietības vērtība norādītajā diapazonā.

3, lai mašīnu lidmašīnu lielu plaknes uz leju vai slīpi. Liels dzīvoklis lējumi, paceļot var izmantot, lai palielinātu metāla virsmas pieaug ātrums, mašīnas lējumi, lai novērstu smilšu rētu rētu defekti. Noliekt, lejot, atkarībā no lieluma smilšu kastē, H vērtība parasti tiek kontrolēta 200 ~ 400 mm diapazonā.

4, jānodrošina, ka izšķirošā var aizpildīt. Lējumi ar plānām sieniņām daļām, plānsienu daļas būtu novietoti apakšējā vai novietota zem liet pareizā ceļa, lai novērstu defektus, piemēram, lejot, aukstā atdalīšana un tā tālāk.

5. būtu izdevīga machine tool liešana rukums. Sakausējuma rukuma vai izšķirošā struktūras biezums ir nevienmērīga un nosliece uz saraušanās, rukuma liešana lējumi mašīnām jāpiešķir prioritāte nosacījumi rīkojuma cietināšana, lai atvieglotu izvietošanu stāvvadi un spēlēt r OLE no stāvvada.

6, lai izvairītos no pārkares smiltis, smiltis smiltis vai Nesavienoti karājas kodols, viegli zem kodols, lodziņu un testa. Pieredze rāda, ka piekārtiem smilšu lodziņā liešanu vienkārši sabrukt. Mašīnas lējumi tā ir neērta piekārtiem kodols novietot augšējā pusē. Nesavienoti smilšu pamata nav stabils, viegli šķībs pasākumā metāla peldspēju, to vajadzētu mēģināt izvairīties. Turklāt, rūpēties par kodolu, kastes, pārbaudes ērtībai.

7, jābūt lodziņa pozīcija, lejot pozīciju un machine tool dzesēšanas konsekventu nostāju. Pelējuma, Flip ir ne tikai liels darba apjoms, bet arī viegli radīt smilšu pamata kustības, lējumi mašīnām ārā no smiltīm, un pat ugunsgrēka un citi defekti.