Kādi ir principi, kas jāievēro liešanas mehāniskās lējumi pozīcijas

Kādi ir principi, kas jāievēro liešanas mehāniskās lējumi pozīcijas

Pamatojoties uz izpētes un ražošanas pieredzi sacietēšanas teorijas mehāniska lējumu, jāņem vērā princips nosakot liet pozīciju.

1, mehāniskās liešanas svarīga sastāvdaļa jānovieto apakšējā daļā. Mazāku metāla mehāniskās liešanas cietinātie atbilstīgi statiskā spiediena augšējā metāla un ir noslēgts līgums un kompakts.

2, svarīgi apstrādes virsmas būtu uz leju vai vertikālā stāvoklī. Pieredze rāda, ka poras, nemetālisko ieslēgumi un citi defekti parādās augšupejošu virsmas un leju virsmas vai sānu fasādes parasti ir relatīvi gluda, iespējamību, ka defekti ir mazs, atsevišķu pārstrādes virsmai jābūt augšup, būtu lietderīgi palielināt pārstrādes normu, lai nodrošinātu, ka pēc apstrādes neparādās defekti. Machine tool gultas virsmas šķirnes ir galvenie virsmai, nedrīkst būt trachoma, poras, izdedžu caurumi, plaisas un saraušanās un citiem defektiem, un pieprasa organizācija, blīvs un vienoti, lai nodrošinātu, ka cietības vērtībai norādītā diapazona.

3, tāpēc ka mehāniskās lielu lidmašīnu uz leju vai slīpo plakni. Liels dzīvoklis lējumi, paceļot var izmantot, lai palielinātu metāla virsmas pieaug ātrums, lai novērstu smilšu rētu rētu defekti. Noliekt, lejot, atkarībā no lieluma smilšu kastē, H vērtība parasti tiek kontrolēta 200 ~ 400 mm diapazonā.

4, jānodrošina, ka izšķirošā var aizpildīt. Lējumi ar plānām sieniņām daļām, plānsienu daļas būtu novietoti apakšējā vai novietota zem liet pareizā ceļa, lai novērstu defektus, piemēram, ielejot vai coldting.

5. jābūt veicina mehāniskās liešanas pildījumu. Sakausējuma rukuma vai izšķirošā struktūras biezums ir nevienmērīga un nosliece uz saraušanās, rukuma liešanas nosacījumiem ordeņa cietināšana, lai atvieglotu izvietošanu stāvvadi un loma stāvvada jāpiešķir prioritāte.

6, lai izvairītos no pārkares smiltis, smiltis smiltis vai Nesavienoti karājas kodols, viegli zem kodols, lodziņu un testa. Pieredze rāda, ka piekārtiem smilšu lodziņā liešanu vienkārši sabrukt. Tā ir neērta piekārtiem kodols novietot augšējā pusē. Nesavienoti smilšu pamata nav stabils, viegli šķībs pasākumā metāla peldspēju, to vajadzētu mēģināt izvairīties. Turklāt, rūpēties par kodolu, kastes, pārbaudes ērtībai.

7, jābūt lodziņa pozīcija, izšķirošā pozīcija un mehāniskās liešanas dzesēšanas nostāju konsekventi. Pelējuma, Flip ir ne tikai daudz darba, bet arī viegli radīt smilšu pamata pārvietošanās ārā no smiltīm, un pat ugunsgrēka un citu bojājumu.